Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile
wp

Prognoza z kart Kipper na czerwiec 2021

Prognoza z kart Kipper na czerwiec 2021
Agra Agra 2021-06-09 13:21

Co przewidują karty Kippera w czerwcu? Sprawdź już teraz...

Baran

Miesiąc ogólnie niezły. Jest szansa na zdobycie pieniędzy. To mogą być pieniądze dodatkowe, a nawet wygrana. Nie wszyscy zarobią dużo, ale zysk ucieszy.

Byk

Niektóre byki mogą odczuwać spadek formy. Jest ryzyko, że energii będzie mniej i trzeba będzie uważać na zdrowie. Uwaga na kontuzje i wypadki.

Bliźnięta

Miesiąc dobry na podróż i pożegnania. To nie jest jednak czas na podróże zagraniczne. Wskazane raczej krótsze wyjazdy. To też dobry czas na wyprawę w głąb duszy.

Rak

Ważne w tym miesiącu będzie jakieś spotkanie. To może być wizyta u rodziny, spotkanie znajomego na ulicy, a także randka. Możliwa też ważna rozmowa z szefem.

Lew

Miesiąc dobry pod względem intelektualnym. Lwy powinny ruszyć głową i to i owo przemyśleć. Zwłaszcza powinny zmierzyć się z problemami. To też dobry czas na naukę.

Panna

Miesiąc raczej trudny. Uwaga na złodzieja i nieuczciwość innych. To może też być spadek energii, albo jej strata na rzecz innych np. niepotrzebne dyskusje czy konflikty.

Waga

Ważny może być kontakt z jakąś kobietą. To może być ktoś z rodziny, znajoma, przyjaciółka. To może być szefowa lub urzędniczka. Jeśli randka to raczej udana albo ważna.

Skorpion

To miesiąc pod znakiem dzieci niekoniecznie własnych. Możliwy kontakt z dzieckiem, szansa na pracę z dziećmi. Niektóre skorpiony wrócą we wspomnieniach do dzieciństwa i przepracują je.

Strzelec

Miesiąc trudny, bo będzie trzeba z czymś się pożegnać i to ostatecznie. To może być praca, partner, ktoś z rodziny, znajomy. Niektóre Strzelce stracą domowe zwierzątko. Warto żałobę przeżyć bez blokowania emocji.

Koziorożec

Dla koziorożców ważny będzie dom. Nie wszystkie będą domatorami ale sprawy domu będą istotne. To też dobry czas na sprzedaż domu czy kupno, a także remont.

Wodnik

W tym okresie możliwy kontakt z kimś noszącym w pracy uniform. To może być lekarz, policjant, strażak czy kurier. Uwaga na sprawy prawne.

Ryby

To miesiąc oczekiwania. Coś utknie i potrzeba będzie cierpliwości. To też miesiąc tęsknot i pragnień, spoglądania w tym kierunku w którym się zmierza.

wp
wp