Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile

Prognoza z kart Anielskich na marzec 2020

Prognoza z kart Anielskich na marzec 2020
Agra Agra 2020-03-13 10:31

Kart Anielskie o miłości w marcu...

Baran

Baran w kwestii uczuć powinien zostać optymistą. Pozytywne myślenie może mu dodać romantyzmu. To się przyda w stałych związkach szczególnie. Nowe relacje mogą rozkwitnąć, ale uwaga na konkurencję.

Byk

To czas gdy jest szansa na spotkanie bratniej duszy. To może być przyjaźń, albo miłość. Może to być osoba zupełnie nowa w otoczeniu byków, albo ktoś już znany okaże się bratnia duszą. Byki powinny być czujne.

Bliźnięta

Miesiąc trudny. Możliwe problemy w relacjach, a nawet rozstanie. To może być przykre doświadczenie, ale trzeba je przejść by otworzyć się na coś lepszego.

Rak

Miesiąc bardzo szczęśliwy nie tylko w kwestii uczuć. Raki, które miały problemy w związkach odetchną. Możliwa wręcz sielanka, a nawet pojednanie po burzach.

Lew

Lwy tym razem mogą ucierpieć z powodu nieodwzajemnionej miłości. To może być też chwilowy brak przejawów uczucia u drugiej połowy. Jeśli brak przyciągania się utrzyma, może czas pomyśleć o zakończeniu relacji.

Panna

Panny w tym miesiącu powinny bardziej się skupić na sobie. Warto by pokochały siebie i uświadommy sobie, że tylko szacunek względem siebie daje szansę na spotkanie wymarzonego partnera.

Waga

Wagi mogą narzekać na otwartość. Warto by nad tym popracowały i otworzyły swoje serca na otrzymywanie i dawanie  najwyższej energii. Tylko to zapewni im szczęście w miłości. Same słowa to za mało.

Skorpion

To miesiąc namiętności. Skorpiony będą w swoim żywiole, bo ich modlitwy o wielką miłość zostały wysłuchane. Będzie zmysłowo i porywająco.

Strzelec

Miesiąc dość trudny. Warto go przeznaczyć na wyjaśnienie tego co dzieli. To czas na rozmowy od serca. Potrzebna szczerość i otwartość. Stresy niewskazane. Uwaga na awantury.

Koziorożec

Koziorożce mogą sobie zdać sprawę, że już spotkały wymarzonego partnera. Jeśli jest on obok to tylko się cieszyć i dbać o związek. Wskazana większa otwartość.

Wodnik

Nadszedł czas by przejąć kontrolę nad swoim życiem. Wodniki, które związek ogranicza, mogą zechcieć się uwolnić. Te które się w związku duszą mogą zapragnąć zmian. Rozmowa może być konieczna.

Ryby

Bardzo dobry miesiąc. Wolne ryby maja szansę spotkać kogoś wyjątkowego, a zajęte będą się cieszyć udanym partnerstwem. Ryby niezadowolone maja szansę na zmianę losu. Czasem wystarczy wyjaśniająca rozmowa, a czasem więcej uczucia.