Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
MENUmobilemobile

Prognoza weekendowa - wrzesień 2018

Prognoza weekendowa - wrzesień 2018
Perełka Perełka 2018-08-31 00:00

Zaplanuj wrzesień z prognozą weekendową!

1-2.09

Pojawi się przed tobą wiele wyzwań jako możliwości do nauki i wykorzystania zarówno swojej wiedzy jak i obdarzonego magią dotyku – czas pasji i namiętności, którą może być człowiek, którego kochasz, a może jakaś sprawa lub zajęcie, któremu poświęcisz się w całości. Zapewne uświadomisz sobie, iż jesteś znacznie silniejszy niż ci się wydaje. Wykorzystaj więc nadchodzący czas. Nie przyj jednak naprzód dzięki własnej sile, gdyż znacznie rozsądniej będzie skorzystać w pojawiających się zdarzeniach ze swojego współczucia – bądź miły i łagodny. Bądź cierpliwy i zdolny do przebaczenia. Nie pozwól, by ktoś cię złamał, broń swoich przekonań. Pamiętaj, że moc, którą możesz wykorzystać w danej sytuacji, bierze się z twojej delikatności i duchowości. Nie zawracaj i nie zmieniaj kierunku, Nie myśl nad tym i nie zastanawiaj się, że inni chcą z tobą walczyć tylko uczciwie pokonuj przeszkody i dąż do celu.

8-9.09

Wykorzystaj nadchodzący czas wolny i oderwij się od kwestii materialnych, które ostatnio zbyt cię absorbowały. Być może łatwo Cię będzie nakłonić do jakiegoś nierozważnego kroku lub ulegniesz pokusie postępowania wbrew własnym poglądom. Równie dobrze mogą się w Tobie budzić takie skłonności, jak zazdrość, zawiść, chciwość lub żądza władzy, których nie jesteś świadomy i do tej pory ich sobie nie przypisywałeś. Złość na to lub obwinianie innych pomaga równie niewiele, jak stłumienie i wyparcie ich. Skorzystaj więc wnieś światło w ciemność, by oświetlić tą niekochaną, ciemną stronę i zrozumieć ją. Uprzątnij swoją przestrzeń. Dzięki temu, wiele rzeczy, o których nie wiedziałeś, ujrzy światło dzienne, a inne, o których nie miałeś nawet najmniejszego pojęcia, nagle staną się oczywiste. Korzystaj z przyjemności, które zostaną ci zaoferowane, bo druga taka szansa może się nie pojawić. Jeśli masz ochotę zrobić coś co przyniesie ci radość to zrób to pod warunkiem, że nikomu nie sprawi to przykrości.

15-16.09

Otworzą się przed tobą nowe drzwi do nowych możliwości. Doświadczysz oświecenia i rozszerzysz ramy swojej świadomości, dzięki czemu możesz czuć wielką radość i samozadowolenie. Będziesz gotów, by pójść naprzód i dokonać czegoś nowego. Dokonasz czegoś co będzie miało wielkie znaczenie, dzięki czemu przejdziesz na kolejny poziom.. Poczujesz się pełen życia i przepełniony radością do siebie i świata. Sprawy będą przebiegać tak, jak sobie tego życzyłeś. Nie pozwolisz wyprowadzić się z równowagi uciążliwym osobom. Dostrzeżesz możliwość wykorzystania swoich talentów. Delektuj się więc tym czasem, w którym dusza "szaleje" i pozwól, aby przepełniło cię to cudowne uczucie. Jeśli poszukiwałeś intelektualnego, duchowego lub materialnego domu, właśnie teraz możesz uczynić ważny krok w tym kierunku. Odczujesz prawdziwe znaczenie wdzięczności. Odbierz zatem swoją nagrodę i pozwól sobie na otrzymywanie pochwał za to czego udało ci się dokonać.

22-23.09

Najwyraźniej będzie to czas nieuchronnych zmian -, przejście z jednego etapu w drugi, które może okazać się niełatwe. Całkowita zmiana w życiu, przeprowadzka, która może wiązać się z bardzo wyraźną zmianą trybu życia, utrata ważnej osoby, zdecydowane odcięcie się od pewnych wydarzeń. Będzie to czas korzystny na podjęcie decyzji by wyruszyć przed siebie, Nie uzyskasz już żadnych korzyści tkwiąc w obecnym stanie. Zamiast żyć przeszłością zrzuć z siebie to co stare i powitaj z radością nowe. Faktycznie zmiana ta może być źródłem głębokiej ulgi, ale może też wiązać się z pewną dozą smutku. Staw czoło swoim obawom. Wyrosłeś już z pewnych spraw i warto ostatecznie zostawić je za sobą. Daj sobie trochę czasu na przygotowanie się do zmian, które mają nastąpić. Nie musisz od razu gnać przed siebie. Nie przejmuj się tymi, którzy mówią o tobie źle, oni i tak nie będą uczestniczyć w twoim życiu. Wsparcia w trudnych chwilach możesz poszukiwać u członków rodziny i przyjaciół.

29-30.09

Będziesz miał szczęśliwą rękę, dzięki której może ci się udać stworzyć nietypową mieszankę lub znaczącą kreację, dokonać znaczących odkryć bądź wejść na szczyty kreatywności. Jeśli planowałeś w tym czasie wejść w głęboki związek, zlikwidować barykady lub usunąć napięcia, to ten weekend do tego będzie bardzo odpowiedni. Postaraj się wykazać w tym czasie opanowaniem i zachowaj spokój. Podczas działania wkrocz na ścieżkę umiarkowania i równowagi. Dzięki ponownemu przeanalizowaniu obecnych okoliczności i twojego nastawienia uda ci się osiągnąć znacznie lepsze rezultaty. Jeśli w przeszłości zdarzało ci się reagować impulsywnie teraz możesz uzdrowić i naprawić sprawy, które z tego powodu ucierpiały. Jeśli planujesz jakieś dramatyczne zmiany w swoim życiu, weź pod uwagę sugestię, byś dokonywał ich powoli i metodycznie. Podejmij współpracę z innymi ludźmi i spróbuj spojrzeć na świat z innej perspektywy. Współczucie i bycie miłym to klucze do spełnienia twoich marzeń.