Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
MENUmobilemobile

Prognoza weekendowa - sierpień 2019

Prognoza weekendowa - sierpień 2019
Perełka Perełka 2019-08-02 13:39

Sprawdź jakie będą Twoje sierpniowe weekendy...

3 - 4 sierpnia

Pojawi się przed tobą wiele okazji, niosących ze sobą również konieczność dokonywania wyborów. Pojawiające się przed tobą możlliwości mogą cię zaślepić i być dla ciebie bardzo kuszące oraz atrakcyjne, co z całą pewnością przyniesie ze sobą wiele rozterek. Miej na uwadze, że podjęte w tym czasie decyzje będą pociągać za sobą dalekosiężne konsekwencje. Może być to również czas bezczynności i zatracania się w marzeniach, które są jedynie pustymi fantazjami. Będziesz traktować swoje pragnienia jako coś, co daje ci poczucie bezpieczeństwa, by w ten sposób uniknąć w swoim życiu tego, co jest trudne. Weekend będzie jak widać różnorodny, bogaty w nowe możliwości. Towarzyszyć ci będzie dużo emocji, ale również kaprysów. Spodziewaj się zaproszenia na huczną, “zakrapianą” imprezę. Będzie to również dobry czas na na czytanie książek, granie, oglądanie filmów oraz opowiadanie baśni lub zabawy. Pamiętaj aby podejmować odważne decyzje nie opierając się wyłącznie na faktach.

 

10 -11 sierpnia

Prawdopodobnie staniesz w obliczu zdarzeń, które mogą cię przerosnąć. Mogą pojawić się nieprzewidziane pułapki. Wyzwania te sprawią, że poczujesz się zagrożony i równocześnie będziesz odczuwać niechęć do tego, aby stawić czoła nowym sytuacjom - może to także być samotność i poczucie osamotnienia, upór, izolacja, podejrzliwość. Możesz dochodzić do siebie po ciężkich i wyczerpujących organizm przeżyciach, może to być na przykład czas po trudnym zakończeniu relacji partnerskiej. Uważaj na negatywne wpływy mające związek z przeszłością, brak zaufania, lęk przed odrzuceniem i zranieniem. W nadchodzącym czasie zachowaj czujność wobec wszystkich i wszystkiego. Zalecana jest ostrożność we wszystkich działaniach. Pamiętaj o ukrytych rezerwach swoich sił, by wykorzystać je w odpowiednim momencie.

 

17 - 18 sierpień 

Nadchodzący weekend zdominują zdarzenia związane z uczuciami – zauroczenie, list miłosny, fantazje na temat miłości, adoracja, pomoc ze strony partnera. Będzie to czas, w którym odniesiesz wrażenie, że wyrosły ci skrzydła, czas pełen energii, a także wyjątkowo dobrego samopoczucia. Zapewne towarzyszyć będzie ci dobry nastrój, ponieważ będziesz mógł liczyć na otrzymanie emocjonalnego wsparcia oraz poprawienie relacji z innymi ludźmi. Pojawią się również sytuacje wymagające zaangażowania i czeka cię realizacja trudnych zadań. Prawdopodobnie oderwiesz się od spraw rzeczywistych. Możesz też ulec odmianie za sprawą uczucia. Poszukiwać będziesz miłości idealnej. Możliwe zaręcznymy, dla singli flirt miłosny. Oczekuj zatem dobrych wiadomości lub zaproszenia na uroczystość Przejmij zatem kontrolę nad sprawami emocjonalnymi i weź je w swoje ręce.

 

24 - 25 sierpnia

Zapowiada się dość trudny czas, gdyż mogą pojawić się ograniczenia różnego rodzaju - coś co będzie hamowało i nie pozwoli iść do przodu. Mogą pojawić się sytuacje, w których wystąpią blokady i zdezorientowanie. W relacjach międzyludzkich zapowiadają się nieporozumienia, problemy z wyrażaniem uczuć, a także uprzedzenie do innych osób. Niestety możesz nie dostrzegać wyjścia z trudnej dla siebie sytuacji, a wszelkie działania, jakie spróbujesz podjąć, ograniczać będą cię jeszcze bardziej. Możesz poczuć się bezsilnym, lecz w rzeczywistości będziesz uzależniony od wyobrażeń, które mogą dawać ci złudne wrażenie bezpieczeństwa. Sprawi to, że sam siebie pozbawiać możesz okazji i szans, które mogłyby otworzyć się przed tobą, gdybyś uwolnił się z ograniczeń, które sam na siebie nakładasz. Odważnie skonfrontuj z sytuacją, w jakiej się znajdziesz, a także ze swoim wyobrażeniom o niej. Spójrz na swoje sprawy z innej perspektywy, dzięki czemu zdołasz pokonać własne uprzedzenia.

 

31 sierpnia -1 września

Nadchodzący weekend określić będzie można jako czas pełen działań oraz sprzyjający wykonywaniu skomplikowanych i poważnych prac. Sprawy odkładane przez ciebie na później będą do załatwienia właśnie tym okresie. Będzie to również czas, w którym nic i nikt nie będzie w stanie wyprowadzić cię z równowagi. Wykażesz się wyjątkową siłą przetrwania w sytuacjach trudnych. Narzucisz sobie dyscyplinę i odwagę. Nie będzie cię opuszczać duża wola zwycięstwa w zmaganiach, które zakończą się powodzeniem. Podejmować będziesz śmiałe działania, a także gotów będziesz do poświęceń i wyrzeczeń. Wykażesz się wspaniałomyślnością. Nie zapominaj jednak, że twoja wewnętrzna siła, która umożliwi ci w nadchodzącym czasie pokonywanie codziennych problemów i życiowych okoliczności powinna zostać odpowiednio równoważona poprzez twoją wolę, albowiem w przeciwnym przypadku może odwrócić się ona przeciwko tobie.