Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile

Prognoza weekendowa 21.11 - 22.11.20

Facebook-no-circlePodziel się Fb-messengerWyślij
Skontaktuj się z autorem
Perełka

Perełka

niedostępny
Prognoza weekendowa 21.11 - 22.11.20
Perełka Perełka 2020-11-20 10:33

Energia nadchodzącego weekendu spowoduje spowolnienie i zastój, a nawet wycofanie, a także kumulację energii własnej. Będzie ona nakłaniała Was, żebyście w sposób pozytywny i naturalny uzupełnili swoją energię, abyście stali się niezachwiani jeśli chodzi o sprawy płynące z zewnątrz. Pozostali wierni swoim przekonaniom, planom i marzeniom. Pomoże Wam pokonać przeciwności losu oraz wyjść ze smutku. W miłości pozwoli odciąć się od tego co było i wejść na nową szczęśliwą drogę.

We wszelkiego rodzaju relacjach zapowiada się ochłodzenie, a niekiedy nawet wypalenie uczuć. Możecie spotkać się z przejawami egoizmu oraz odseparowaniem się. W emocjach zapanuje oddalenie oraz brak żywiołowych reakcji i namiętności. Pomimo tego nie powinniście się odcinać od uczuć, bez względu na to, jakie one są. Postarajcie się wyrażać je w sposób otwarty. Może również pojawić się zazdrość i zaborczość w nienaturalnym wymiarze, co może prowadzić prostą drogą do rozstania. Potraktujcie kryzys jako czas refleksji nad przeszłością. Kontemplujcie, medytujcie i umacniajcie swoje marzenia. Przede wszystkim patrzcie w przyszłość. Nie tracie czasu na użalanie się albowiem korzystne zmiany niebawem nadejdą. W obliczu trudnych sytuacji nie uciekajcie, lecz stawiajcie im czoło. Pamiętajcie, że lepiej “zamrozić” coś na jakiś czas i odczekać, aż pojawią się nowe wskazówki oraz perspektywy.

Dajcie sobie trochę wytchnienia od codzienności, zachowajcie spokój a zauważycie wiele ważnych rzeczy wokół siebie...Pozdrawiam: )