Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile

Prognoza weekendowa 14.11 - 15.11.20

Facebook-no-circlePodziel się Fb-messengerWyślij
Skontaktuj się z autorem
Perełka

Perełka

niedostępny
Prognoza weekendowa 14.11 - 15.11.20
Perełka Perełka 2020-11-13 15:22

Pod wpływem silnej i bardzo pozytywnej energii nadchodzącego weekendu nastąpi równowaga, swego rodzaju połączenie podobnych sił. Zapewni to Wam ochronę przed nieprzyjaciółmi i osobami nieżyczliwymi.. Będziecie przyciągać do siebie ludzi dobrych, potrafiących być przyjacielem – takich, którzy sami dla siebie są przyjaciółmi, a także mądrych wewnętrznie oraz inteligentnych. Otrzymacie również wsparcie w obszarze spraw partnerskich, uczuciowych i emocjonalnych oraz pomoc w tym by nie zdradzić siebie i nie zrezygnować z siebie na rzecz drugiej osoby oraz nie zaprzedać się czemuś.

Obudzi się w Was chęć bycia z drugim człowiekiem. Niektórzy z Was dojrzeją do pewnych decyzji i staną się bardziej odpowiedzialnymi. Możecie zostać postawieni w sytuacji, która umożliwi Wam poznanie samego siebie. Część z Was może wejść w relacje z osobami, które są zupełnie odmienne od Was emocjonalnie. Istotne będzie Wasze i ich morale. Inaczej spojrzycie na swoje dzieci oraz starszych ludzi, którzy dużo widzieli i dużo przeżyli.. Osoby starsze mogą liczyć na regenerację organizmu i szybszy powrót do zdrowia. Postawcie na zrozumienie poparte wielką akceptacją tego wszystkiego co inne, na harmonię w Waszym życiu oraz wewnętrzne nazwanie tych wszystkich spraw, które są dla Was istotne. Postarajcie się żyć w zgodzie z sobą samym, ze swoim otoczeniem oraz naturą a zmieni się Wasz sposób postrzegania siebie i innych. Zachowajcie uczciwość wobec siebie, nazywając po imieniu to jak zachowuje się drugi człowiek, jak traktuje innych ludzi i zastanówcie się czy jest Wam „po drodze”.

Współpracujcie, cieszcie się chwilą i bierzcie odpowiedzialność za swoje postępowanie. Wspierajcie swoich bliskich…Pozdrawiam i życzę spokojnego weekendu: )