Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile

Prognoza weekendowa 05.12 - 06.12.20

Facebook-no-circlePodziel się Fb-messengerWyślij
Skontaktuj się z autorem
Perełka

Perełka

niedostępny
Prognoza weekendowa 05.12 - 06.12.20
Perełka Perełka 2020-12-04 13:34

Energia bieżącego weekendu wyjątkowo będzie sprzyjać Paniom. Szczególnie tym oczekującym narodzin dzieciątka jak i tym, które pragną zajść w ciążę. Części z Was pomoże odkryć swoją kobiecość lub odnaleźć się w roli kobiety. Panom przyniesie uzdrowienie w zakresie spraw związanych z kobietami,. Ułatwi Wam poznanie samych siebie i swoich programów. Nie dopuści do izolacji oraz wyalienowania, gdyż nie ma w niej miejsca na pustkę.

Uporządkuje przestrzeń jeśli chodzi o relacje międzyludzkie. Przyniesie Wam pomocnych ludzi. Sprzyjać będzie sprawom uczuciowych, rozwojowi relacji oraz romansom. Poprzez zrozumienie przeszłości i teraźniejszości umożliwi Wam wgląd w przyszłość. Będzie wspierać wszystkie decyzje zgodne z Waszą podświadomością oraz w umiejętnym okazywaniu emocji, a także w podjęciu decyzji o zerwaniu z nałogiem.

 

Z powodzeniem pokonacie wszelkie przeszkody, poznając równocześnie ich przyczyny oraz doświadczając ich skutków. Będzie to emocjonujący czas dla wszystkich par, czas odnowy związków oraz snucia planów na przyszłość. W relacjach partnerskich zagości radość i harmonia jeśli wykażecie się umiejętnym okazywaniem uczuć równocześnie przeganiając nudę. Niektórzy z Was mogą poznać osobę, która jest Wam przeznaczona. Pojawią się nowe doznania, które pomogą Wam poznać siebie i sprawią, że na nowo odkryjecie to, co sprawia prawdziwą radość. Odejdą od Was ludzie, którzy Wam szkodzą. Bądźcie pewni, że osoby, które w tym czasie staną na Waszej drodze, powinny na niej stanąć, a dostrzeżecie jak ważni są to ludzie i jak bez pewnych akcentów dzięki nim w Waszym życiu nie zadziałoby się wiele rzeczy. Bądźcie bardziej wyczuleni na to co mówią ludzie, a pozyskacie przydatne informacje. Zadbajcie o lepszą kondycję również tą emocjonalną. Zmierzcie się ze swoimi nałogami.

 

Życzę Wam udanego weekendu pełnego pozytywnych emocji: )