Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile
wp

Prognoza na 2020 rok

Prognoza na 2020 rok
Beata Beata 2020-01-13 15:14

Nowy rok zawsze nastraja nas optymizmem i nadzieją na zmiany na lepsze. Każdy wierzy, że nowy rok przyniesie rozwiązanie problemów i wyjaśnienie zawiłych życiowych sytuacji.

Jest to poniekąd słuszne rozumowanie, oczekiwania są zasadne, ponieważ życie jest rozwojem i ewolucją, która zawsze niesie  nas do przodu. Każde zdarzenie ma dwie strony, tylko od nas zależy jak na nie spojrzymy i jaką przyjmiemy emocjonalną postawę.

Niekiedy trzeba uzbroić się w cierpliwość, zaczekać, bowiem czas jest pojęciem względnym, każdy odczuwa go inaczej, każdy rozwija się w innym tempie, każdy w innym tempie przeżywa swoje życie, ma inne świadome i podświadome przekonania.

Oczywiście bardziej precyzyjnemu  prognozowaniu w następstwie czasowym służy numerologia.

Rok 2020 jest wibracyjną czwórką, która daje poczucie stabilizacji, osadzanie się w danej rzeczywistości, dla niektórych również poczucie stagnacji, ale takiej która niesie zadowolenie i poczucie bezpieczeństwa zarówno w życiu zawodowym jak i partnerskim  oraz uczuciach.

Do końca września tego roku wiele osób będzie miało przeświadczenie, że ich życie jest takie jakie być powinno, tu i teraz.

Wibracja 4 to także praca, praca nad związkiem, nad umacnianiem więzi, uczuć, więzi rodzinnych i przyjacielskich, praca nad karierą zawodową, ale praca mozolna, codzienna, niekiedy żmudna bez nagłych zwrotów akcji.

Do końca tego roku numerologicznego, czyli do końca jesieni, dla wielu osób będzie zamykał się pewien etap w ich życiu, ponieważ domykają się dwa duże cykle. Wiele spraw nad którymi została podjęta praca właśnie teraz zostanie zamkniętych i wyjaśnionych. Wiele związków może być  zakończonych, ponieważ praca jakiej one wymagały zostanie już wykonana. Jednak decyzje nie będą jakimś zaskoczeniem czy walką emocjonalną, raczej będą wynikały z obopólnych przemyślanych, a często także wspólnie podjętych dążeń. Wiele osób podejmie decyzje o wspólnym życiu i będą to udane związki.

Wraz z początkiem jesieni zaczniemy nowy cykl wibracyjny, będzie to rok 5, która jest nieprzewidywalna i może wielu z nas zaskoczyć szybkością i nagłym zwrotem akcji w każdej sferze życia. Ktoś nagle może zaskoczyć nas informacjami, które mogą namieszać w życiu i zburzyć poczucie bezpieczeństwa.

Pojawi się wówczas nowa energia, która wielu zmusi do podejmowania nowych działań, które nie zawsze od razu przyniosą wyjaśnienie, rozwiązanie i wewnętrzny spokój. Wiele może się zmienić w życiu zarówno uczuciowym jak i zawodowym. Los postawi nowe wyzwania, będzie wymagał od nas więcej uwagi i wysiłku aby nie przegapić ważnych momentów i sprzyjających okazji, ale także podejmowania szybkich decyzji.

Oczywiście każdy z nas jest inną wibracją numerologiczną, która wynika z daty urodzenia i każdy inaczej odbierze i przeżyje nadchodzący czas 2020 roku. Jednakże jest to silna wibracja i na każdym z nas zostawi swój ślad.

Życie jest śladem

Życie jest śladem

Życie jest śladem

Życie jest śladem

wp
wp