Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile

Prognoza miłosna z Kart Anielskich - sierpień 2020

Prognoza miłosna z Kart Anielskich  - sierpień 2020
Agra Agra 2020-08-11 15:47

Co przyniesie sierpień w miłości? Sprawdź...

Baran

To nie będzie dobry miesiąc na sprawy uczuciowe. Możliwe problemy, konflikty, a nawet rozstania. Zbyt gwałtowne emocje mogą zniszczyć intymność. Może być gorąco w sypialni, ale to partnerom baranów nie zastąpi uczuć i baranom też nie.

Byk

Miesiąc taki sobie, ale raczej bez rewelacji. W sypialni bez fajerwerków i lepiej byki zrobią jeśli postawią na stałe związki, bo w nowych coś może nie grać. Nie widać dramatów, ale raczej spokojne trwanie przy drugiej połowie.

Bliźnięta

Miesiąc dość nudny, bo mało towarzyski. Co prawda możliwe przygody seksualne, ale raczej przelotne. Nie widać ani powalającego uczucia ani trwałości. Może nawet okazji do flirtów zabraknąć. To raczej czas na porozumienie intelektualne, a nie na miłość.

Rak

Na raki czeka cudowny czas o ile postawią na uczucie, a nie na sex. To czas westchnień, subtelnych wyznań, obietnic, patrzenia w oczy i romantyzmu. Warto postawić nie tylko na stare znajomości, ale i szukać nowych. Jest szansa na poznanie drugiej połowy.

Lew

Lwy w tym miesiącu nie będą raczej uczuciowo rozpieszczane. Miesiąc to bardziej trwanie niż zdobywanie. Nie warto szukać miłości, bo co najwyżej romans może się trafić albo szybka przygoda. Uwaga na zdrady. Mogą nie przynieść szczęścia.

Panna

Bardzo dobry miesiąc. Panny będą kochać i będą czuły się kochane. Będzie dobrze zwłaszcza w stałych związkach. Tu możliwe zrozumienie i pełne oddanie. Nowe relacje mogą toczyć się trochę wolno, ale i tu możliwe powodzenie.

Waga

Wagi nie będą zadowolone, bo miesiąc może być trudny, a nawet bardzo trudny. Niektóre wagi czeka rozstanie. Niektóre zdradzą lub zostaną zdradzone. W sypialni też nie będzie działo się dobrze. Te i inne problemy przyniosą stresy.

Skorpion

Miesiąc co najmniej dobry o ile nie bardzo dobry. Możliwy romans i miłość, nawet stały związek. Niektóre skorpiony pomyślą o założeniu obrączek. To dobry czas na to, ale trzeba decyzję podjąć szybko i szybko zamysł przeprowadzić.

Strzelec

Miesiąc dobry jeśli chodzi o sex i przeciętny jeśli chodzi o miłość. Na związki trzeba będzie chuchać i dmuchać, bo grożą im lekkie wstrząsy. Strzelce bez pary mogą wyruszyć na łowy, ale jeśli coś się zacznie to od seksu.

Koziorożec

Miesiąc bardzo trudny. W związkach ze stażem może powiać chłodem albo zaiskrzyć. Od dojrzałości i wytrwałości koziorożców zależy co będzie dalej. Koziorożce bez pary powinny raczej miesiąc spisać na straty, bo wiele dobrego nie przyniesie.

Wodnik

W życiu uczuciowym wodników może powiać nudą. W alkowie może się coś zdarzyć, ale miłości spełnionej z tego nie będzie. Nie tym razem. Wodniki szukające związku i miłości powinny poczekać. Nie widać ani romantyzmu ani ciepła.

Ryby

Miłość tak, a sex raczej poniżej przeciętnej. Zakochane rybki będą w swoim żywiole. To czas wyznań i trzymania za ręce. Ryby szukające romansu i przygody mogą być zawiedzione, bo zdobycze mogą się trafić, ale coś nie zagra tak do końca. Może braknie energii, może fantazji, a może chemii.