Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile
wp

Prognoza miłosna z Kart Anielskich - maj 2021

Prognoza miłosna z Kart Anielskich  - maj 2021
Agra Agra 2021-05-05 13:26

Sprawdź co Cię czeka w miłości w maju...

Baran

Miesiąc dobry do spraw miłości, ale kiepski jeśli chodzi o sex. Barany będą kochać, ale nie wskazane przygody. Miłosne łowy też niezbyt wskazane. Warto postawić na stałe związki.

Byk

Miesiąc taki sobie. W stałych związkach może być nieco nudno nawet. Byki samotne mogą wyruszyć na łowy. Nie zabraknie też energii w sypialni. Uwaga na nagłe fascynacje z tym może być kłopot.

Bliźnięta

Bardzo dobry okres dla uczuć co nie przedłoży się na sukcesy w alkowie. Tu może powiać chłodem. Inna sprawa, że bliźnięta raczej nie będą szukały przygód.

Rak

Nie jest to okres przepełniony miłością. Raki będą mało romantyczne i o wzdychania do księżyca nie będą marzyć. Mają za to szansę na przeżycie przygody.

Lew

Lwy będą kochać, uwodzić, flirtować. To dobry okres na poznanie fascynujących osób, a nawet partnera życiowego. Lwy zajęte powinny uważać na przygody, bo mogą się wydać.

Panna

To nie jest czas na miłość. Możliwe problemy, konflikty, a nawet rozstania. Niektóre panny poznają interesujące osoby, ale znajomości nabiorą tempa w późniejszym czasie.

Waga

Flirty albo miłość wszystko jest możliwe w tym miesiącu. Możliwe jednak, że w sypialni nie wszystko uda się tak jak wagi zaplanują. Nie warto gonić za przygodą, a postawić na stałe związki.

Skorpion

Skorpiony mogą śmiało wyruszyć na polowanie, ale raczej na takie, które ma mieć finał w sypialni. To czas dobry na przygody, a nie na miłość i patrzenie sobie w oczy.

Strzelec

Miesiąc trudny i to pod każdym względem. Nie będzie się dobrze działo w sprawach uczuciowych, a w alkowie powieje nudą.

Koziorożec

To nie jest czas na wielkie uniesienia czy romantyzm. Koziorożce nie będą specjalnie o tym myśleć. Będą praktyczne i jeśli nowy związek to raczej z rozsądku.

Wodnik

Miesiąc niezły. Możliwa miłość i ślub. Możliwy romans, ale raczej dłuższy i poważniejszy, bo już przygoda niekoniecznie. To nie jest czas błyskawiczne podboje.

Ryby

Miesiąc zły dla romantycznych porywów i stałych związków. Tu może być trudno się dogadać, bo każdy będzie patrzył w inną stronę. Te ryby, które chcą czarować i flirtować z kimś nowym będą zadowolone.

wp
wp