Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile
wp

Prognoza miłosna z Kart Anielskich - listopad 2021

Prognoza miłosna z Kart Anielskich  - listopad 2021
Agra Agra 2021-11-17 10:40

Sprawdź jakie miłosne niespodzianki czekają na Ciebie w listopadzie...

Baran

Miesiąc może być trudny jeśli chodzi o sprawy uczuciowe. Możliwe konflikty i większe awantury. Sporo stresów, ale rozwody raczej nie grożą. Pary niedobrane trochę się pomęczą. Uwaga na dominację i zazdrość. Możliwe nawet złamane serce.

Byk

Bardzo dobry miesiąc. Sporo miłości, romantyzmu i wszystkiego co najlepsze czeka na byki wolne i zajęte. Te wolne mają szansę stracić głowę, ale nie powinny szybko zdążać do sypialni. W tej dziedzinie możliwe jakieś zgrzyty.

Bliźnięta

Miesiąc taki sobie, monotonny wręcz nudny. Wszystko co dobre może bliźnięta ominąć. Mało będzie romantyzmu. Mało może być flirtów, a nawet spotkań. Trzeba przeczekać.

Rak

Miesiąc trudny dla uczuć, ale dobry dla spotkań w alkowie. Udadzą się przygody o ile raki nie będą chciały snuć marzeń o założeniu obrączek. W stałych związkach może zagrzmieć. Partner może mieć pretensje i szukać dziury w całym.

Lew

Nieciekawy miesiąc dla uczuć i bardzo zły dla dokonań w sypialni. Druga połowa może wydać się nudna, a randki banalne. Lwy spragnione podziwu, romantyzmu, komplementów mogą być rozczarowane. Uwaga na skok w bok. Może się wszystko wydać.

Panna

Miesiąc bardzo dobry. Pełne zaspokojenie uczuć bardzo możliwe. Na panny czeka satysfakcja i szczęście. Niektóre się zakochają z wzajemnością. Inne poczują zadowolenie ze stałego partnera. Zmysły oszaleją. Tylko się cieszyć.

Waga

Wagi nie będą zadowolone, bo ich życie uczuciowe nie będzie udane. Jeśli chodzi o namiętność i zmysłowość to też nie powinny spodziewać się wiele dobrego. W tej dziedzinie będzie monotonnie i po prostu zwyczajnie.

Skorpion

Skorpiony będą bardzo zadowolone, bo czeka na nie bardzo udany miesiąc. Będą zaspokojone i serca i zmysły. To czas uwodzenia, flirtów, zachwytów i zdobywania. Związki będą ożywione, a skorpiony wolne maja szansę zabłysnąć.

Strzelec

Miesiąca nie będzie można zaliczyć do interesujących jeśli chodzi o sprawy uczuciowe. Dni będą się toczyć bez zachwytów i namiętności. Strzelce mogą być rozczarowane. Nie widać interesujących spotkań ani wielu komplementów.

Koziorożec

Miesiąc powinien być udany. Na horyzoncie sporo dobrego w stałych związkach i w tych nowych. Możliwe też nowe fascynacje i zachwyty. Ślubów nie widać, ale i rozstań też nie.

Wodnik

Tak sobie w miłości i znacznie gorzej w sypialni. To nie czas na zdobywanie nowych terenów i nie czas na przygody. W stałych związkach niewiele dobrego. Partner może być rozczarowany monotonią. Uwaga na zdrady i burze z piorunami.

Ryby

Listopad powinien być udany. Wiele dobrego czeka na ryby zakochane i te które dopiero miłości szukają. To miesiąc spotkań, randek, poznawania nowych osób. Możliwe, że wolne ryby stracą głowę. Oby tylko nie próbowały łapać dwóch srok za ogon.

wp
wp