Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile
wp

Prognoza miłosna z Kart Anielskich - listopad 2020

Prognoza miłosna z Kart Anielskich  - listopad 2020
Agra Agra 2020-11-02 12:58

Sprawdź jakie przesłanie w miłości mają dla Ciebie Karty Anielskie w listopadzie!

Baran

Oj nie będzie w tym miesiącu łatwo w miłości. Możliwe większe problemy, niesnaski i awantury nawet. Niektóre barany pomyślą o rozwodzie. Nie warto szukać miłości. Możliwe za to przygody i romanse, ale raczej takie szybkie bez zaangażowania.

Byk

Ani miłość, ani sex. Miesiąc nieco nudny jeśli chodzi o partnerstwo. Wszystko potoczy się swoim trybem. Zarówno dobrze jak i źle. Niektóre byki pomyślą o egalizacji związku, ale bardziej to będzie nacechowane rozsądkiem niż szczerym uczuciem.

Bliźnięta

Dobry czas dla partnerstwa. Możliwe spotkania, flirty i większe, poważniejsze uczucie. Przygody też się udadzą i romanse. Sporo romantyzmu i spotkań z ludźmi.

Rak

Miesiąc trudny dla związków. Nie widać ciepła, szczęścia i romantyzmu. Bardziej rozwód możliwy niż ślub. Inna sprawa, że raki nie będą specjalnie w tym miesiącu uczuć potrzebować. Mogą stać się surowe i zimne, zdystansowane.

Lew

Miesiąc całkiem nawet udany. Lwy będą czarować i flirtować. Mogą więc sporo zyskać. Jest szansa na cudowne chwile we dwoje, magie w stałych związkach. Jest też szansa na poznanie kogoś interesującego. Możliwy tez dłuższy związek i plany.

Panna

Miesiąc taki sobie ani dobry ani zły. Przeciętny. Nie widać większych tragedii o ile nie zapowiadały się wcześniej. Niestety nie widać też nic specjalnie dobrego. W stałych związkach nuda. W nowych nie potoczy się nic tak jakby panny chciały.

Waga

Miesiąc o różnych wpływach. W miłości możliwe powodzenie. Wagi będą kochać i będą kochane. Niestety możliwe problemy w seksie. Nie udadzą się randki typowo erotyczne. Nie warto szukać przygód.

Skorpion

Miesiąc w kratkę. Taki przeciętny. Skorpiony mogą być nieco znudzone i rozczarowane. Nie będą miały specjalnie ochoty na szukanie przygód i do alkowy będą zaglądać bez większego przekonania. Nie widać tajemnicy, namiętności ani romantyzmu.

Strzelec

Bardzo dobry miesiąc na sprawy partnerskie. Strzelce będą się kochać, zakochiwać i uwodzić. Możliwe flirty przygody i poważniejsze zawiązki. W stałych związkach sielanka. Nowe będą obiecujące.

Koziorożec

Miesiąc bardzo trudny. Nic nie uda się tak jak by koziorożce chciały. Pod górkę i z romantyzmem i z erotyką. Koziorożce będą myślały o konkretach w tym o pracy, a nie o miłości

Wodnik

Miesiąc udany i to pod każdym względem. Będzie i miłość i magia w alkowie. Wodniki będą cieplejsze niż zwykle i bardziej otwarte. Może nawet zdobędą się na jakieś gesty, by druga połowę olśnić.

Ryby

No i nic wielkiego na ryby nie czeka. Nie widać wielkiej miłości, ale widać trwałość. Ślub nawet. Ryby mogą być mniej czułe i mniej romantyczne. Spojrzą na swoje związki trzeźwym wzrokiem. Nowych miłości nie warto szukać.

wp
wp