Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile

Prognoza miłosna z Kart Anielskich - kwiecień 2020

Prognoza miłosna z Kart Anielskich  - kwiecień 2020
Agra Agra 2020-04-06 13:50

Sprawdzć co z Twoim związkiem, nową miłością...

Baran

Miesiąc może być bardzo udany. Warto postawić na stały i dojrzały związek choć może odezwać się ktoś z przeszłości. Nowe związki niekoniecznie rozkwitną. Barany zajęte nie powinny trzymać kilku srok za ogon. Wolne mogą szukać miłości.

Byk

Okres niezbyt korzystny dla spraw miłosnych. Coś może pójść nie tak i byki będą rozczarowane. Może się okazać, że partner nie jest doskonały. Warto cierpliwie przeczekać. Byki zwłaszcza młodsze mogą nieudane związki zakończyć.

Bliźnięta

Doskonały miesiąc. Bliźnięta będą czarować i flirtować. Niektóre związki przejdą na wyższy poziom. Niektóre bliźnięta pomyślą nawet o założeniu obrączek. Uwaga na zazdrość. W tym miesiącu niekoniecznie będzie uzasadniona.

Rak

Raki nie będą za bardzo zadowolone ze swojego życia miłosnego. Mogą czuć znużenie, a nawet niechęć ze strony partnera. W sypialni może być chłodno. Wszystko to minie, ale sporo nerwów zepsuje.

Lew

Lwy będą kochać, uwodzić i czarować. Wolne się zakochają, a niektóre poznają przyszłych partnerów. Anioły przestrzegają jednak przed zbytnim optymizmem, bo nie wszystko złoto co się świeci. Stałe związki mogą się okazać optymistyczne i pogodne.

Panna

Miesiąc kiepski dla spraw uczuć. To nie czas gorących uczuć. Niektóre panny poczują się opuszczone, niekochane. Niektóre zmierzą się z zazdrością. Tym razem podejrzenia mogą być słuszne. Warto się temu przyjrzeć.

Waga

Możliwe uwodzenie i zdobywanie względów. Wagi mogą mieć powodzenie i powinny sobie pozwolić na miłość. Niestety problemy dnia codziennego mogą im to utrudnić. Warto unikać pesymistów i kochać mimo przeszkód.

Skorpion

Skorpiony powinny otworzyć się na miłość bardziej psychiczną niż fizyczną i to może im nie pasować, bo zawsze stawiały na sex. To może im ciążyć i je unieszczęśliwiać. możliwe wyzwania, próby i udręki.

Strzelec

Strzelce mogą być nastawione na miłość, ale niektóre zdadzą sobie sprawę, że ich związki są nieszczęśliwe. Możliwa kiepska randka i romantyczne rozczarowanie. Na niektórych relacjach zaciążą dawne urazy i pretensje. Warto przeczekać.

Koziorożec

Koziorożce nie będą za bardzo zadowolone. Miesiąc może być ogólnie trudny i to się odbije na sprawach miłosnych. Niektóre koziorożce poczują się znudzone. Uwaga, bo niektóre koziorożce mogą się uwikłać w związki pełne sekretów.

Wodnik

Czas korzystny. Niektóre wodniki mogą unikać okazywania uczuć. Niektóre będą miały tajemniczego wielbiciela i ukryte kontakty. To czas potajemnych romansów, ale i miłości z osobą nieśmiałą, cichą i skrytą. Warto się na uczucia, zwłaszcza te głębsze otworzyć.

Ryby

Miesiąc smutny i raczej przeżyty w samotności niż u boku drugiej połowy. Jeśli druga połowa jest, to będzie raczej mało dostępna. Ryby mogą cierpieć i bić się z myślami. To nie czas na nową miłość, na ślub na nowy romans.