Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile

Prognoza miłosna z Kart Anielskich - grudzień 2020

Prognoza miłosna z Kart Anielskich  - grudzień 2020
Agra Agra 2020-12-03 09:31

Jaki będzie grudzień w miłości? Czy znajdziesz swoją drugą połówkę, a może już ją masz? Sprawdź!

Baran

Anioły namawiają do optymizmu w kwestiach uczuciowych. Warto myśleć pozytywnie, bo tylko wtedy jest szansa na pozytywne rozwiązania. Warto też uzdrowić związek z samym sobą.

Byk

Byki powinny poprosić innych o wsparcie i to wsparcie zaakceptować. Warto omawiać z innymi swoje uczucia, marzenia i sny. To uczy otwartości, a ona jest niezbędna w życiu uczuciowym.

Bliźnięta

To czas na romantyczne uczucia. Warto podążyć tą ścieżką. Warto przemyśleć swoje podejście do uczuć i potrzeby. Nie wszystko jednak ułoży się dobrze.

Rak

To czas na rozmowy od serca. Warto porozmawiać szczerze z drugą połową zwłaszcza wtedy gdy w związku są problemy. Uciekanie od problemów, stwarza jeszcze większe.

Lew

Nadszedł czas by lwy przejęły kontrolę nad swoim życiem. Wygląda na to, że w niektórych sytuacjach są zbyt zależne, co im szkodzi. Warto to przemyśleć.

Panna

Życie uczuciowe skorzysta, jeśli panny uzdrowią życie rodzinne. Jeśli maja jakieś pretensje do rodziców, powinny im przebaczyć. Warto uwolnić się od starego gniewu.

Waga

Wagi powinny mieć cierpliwość i poczekać na miłość, jeśli partnera nie mają. Prawdziwa miłość jest tego warta. Wagi w związkach powinny się im przyjrzeć.

Skorpion

Skorpiony powinny rozważyć czy nie są od czegoś uzależnione. To może być nałóg, albo szkodliwy nawyk. To może mieć wpływ na życie uczuciowe.

Strzelec

Strzelce mogą żyć przeszłością, a to ma wpływ na ich uczucia teraźniejsze. Warto przeszłość uleczyć i uwolnić się od niej. To da szansę na otrzymanie więcej miłość w teraźniejszości.

Koziorożec

Koziorożce powinny mieć świadomość, że ich miłość rozkwita gdy są z partnerem sam na sam. To wzniesie partnerstwo na wyższy poziom. Warto pomyśleć o wspólnym wyjeździe.

Wodnik

To dobry czas na miłość. Warto o niej myśleć i ją wyrażać. Warto przejąć inicjatywę i skontaktować się z kimś, czy umówić na randkę.

Ryby

Zachowaj otwarty umysł. Wyobrażenie ideału może się różnić od osoby im pisanej. Może trzeba nieco zmienić podejście i otworzyć się na inne typy. Chodzi i o wygląd i o charakter.