Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile

Prognoza Anielska w miłości - lipiec 2020

Prognoza Anielska w miłości - lipiec 2020
Agra Agra 2020-07-03 15:11

Co się wydarzy w uczuciach w lipcu. .. Jaki znak pozna miłość a kogo czeka rozstanie?

Baran

Miesiąc całkiem udany. Sporo spraw uczuciowych ułoży się dobrze. Barany będą w swoim żywiole i złamią niejedno serce o ile zechcą. W stałych związkach sielanka o ile problemów nie było wcześniej. Jeśli były grozi nawet rozstanie. Uwaga, bo niektóre barany mogą mieć ochotę na skok w bok. To się może wydać.

Byk

Byki nie będą za bardzo zadowolone, bo w miłości może być nudno nawet. Inna sprawa, że byki nie będą aż tak o miłość zabiegać. Inne sprawy mogą być dla nich ważniejsze. Ot choćby pieniądze.

Bliźnięta

Na bliźnięta czeka cudowny miesiąc o ile się na miłość otworzą. To teraz zależy tylko o nich. Powodzenie mogą mieć, a błyszczące oczy przyciągną niejedno spojrzenie. Powinny ten czas wykorzystać na flirty i romanse. Niestety to raczej nie jest czas na miłość typu na całe życie.

Rak

Miesiąc taki sobie, ani dobry ani zły. Po prostu zwyczajny. Raki raczej nie będą mieć ochoty na większe wzloty, to będą zadowolone. Raki bez pary nie maja teraz szansy na wielką miłość. Powinny postawić raczej na osoby znane i lubiane.

Lew

Całkiem niezły miesiąc. Lwy nie mają jednak szansy na złowienie grubej ryby, bo w tym miesiącu książę ani księżniczka raczej im nie pisana. Możliwa miłość, ale z gatunku przyjacielskiej, albo romans, flirt. Nie warto z tego rezygnować, bo i to może przynieść radość. Trzeba uważać tylko by nikogo nie skrzywdzić.

Panna

Miesiąc trudny w miłości. Możliwe jakieś problemy, smutek i samotność. Panny będą tęsknić za ukochaną osobą nawet jeśli ta będzie blisko. Niektóre panny maja szansę poznać kogoś kto odegra w ich życiu ważną rolę, ale nie od wielkiej miłości to się zacznie. Nie w tym miesiącu.

Waga

Wagi czeka miłość, zadowolenie i wszystko co dobre o ile nie liczą na szybki ślub. To może się nie udać. Ze stałymi związkami mogą być problemy. Pod tym względem warto poczekać. Związki nieudane, których nie da się naprawić warto zakończyć by dać sobie szansę na coś lepszego.

Skorpion

Skorpiony mogą być zawiedzione, bo w miłości fajerwerków nie widać, a tym bardziej w sypialni. Miesiąc okaże się raczej nudny i mdły. Jeśli będą randki to na pewno nie z gatunku tych fantastycznych.

Strzelec

Miesiąc raczej kiepski. Strzelce nie powinny liczyć na wielkie uczucie choć w sypialni może być gorąco. Uwaga, bo w stałych związkach coś się może zacząć psuć. Strzelce powinny uważać na wierność o ile ją drugiej połowie obiecały.

Koziorożec

Miesiąc średni jeśli chodzi o miłość. W sypialni może być gorąco, ale i konfliktowo. Niektóre koziorożce zatęsknią za stabilizacją i pomyślą o założeniu obrączek. Inne zatęsknią do tego co było. O nowych zdobyczach nie warto myśleć.

Wodnik

Miesiąc może być cudowny o ile wodniki sobie pozwolą na miłość. Od nich teraz wszystko zależy o ile w stałych związkach się działo ostatnio dobrze. Jeśli nie, możliwe, że druga strona zechce relacje nagle zakończyć. W tym miesiącu warto myśleć o zdobyciu naprawdę wysokich szczytów.

Ryby

Miesiąc raczej trudny dla wielu ryb. Los nie będzie im sprzyjał niestety i to może spowodować nawet cierpienie. Uwaga na nowe znajomości. Mogą być zwodnicze i przynieść więcej bólu niż rozkoszy.