Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile
wp

Pięć magicznych sposobów na poprawę jakości życia

Pięć magicznych sposobów na poprawę jakości życia
Lilii Auri Lilii Auri 2021-09-23 11:35

Magia to nauka i sztuka powodowania zmian w zgodzie ze swoją Wolą

Crowley

Podstawą szczęścia jest harmonia, znalezienie balansu pomiędzy naszymi oczekiwaniami a tym co jesteśmy w stanie uzyskać od świata.  Regułą magiczną dająca podstawę do poprawienia naszego życia we wszystkich jego dziedzinach jest stworzenie równowagi energii - naszej własnej z tą, która nas otacza. Jeśli zatem masz wrażenie, że twoje sprawy wciąż układają się niezgodnie działaniem i oczekiwaniami, jeśli masz wrażenie, że doświadczasz zbyt mało wsparcia, coś cię blokuje lub cierpisz na złe samopoczucie wypróbuj poniższe sposoby na przywrócenie doskonałej jakości swojego życia i przywołaj szczęście.

Oczyszczenie:

Najlepsze sposoby na oczyszczenie energii i przegonienie pecha to dokładne porządki w przestrzeni, gdzie żyjesz. Dom, ogród, nawet auto kumulują energie, które przeszkadzają naturalnemu ich przepływowi. Zatem posprzątaj i wywietrz pomieszczenia, umyj podłogi i okna, wyrzuć niepotrzebne rzeczy. Weź aromatyczny prysznic, użyj olejów aromatycznych. Spłukując się od głowy do stóp, wyobraź sobie, że pozbywasz się wszelkich negatywnych energii. Okadź wszystkie pomieszczenia kadzidłami z białej szałwii lub ulubionych ziół. Zapal białe i złote świece - niech wypalą się w całości a ich pozostałości oddaj żywiołom ( zakop, puść z nurtem wody). Postaw w pomieszczeniach doenergetyzowujące minerały - kwarc różowy, kryształ górski.

Uwolnienie:

 Najskuteczniejszym z powszechnie dostępnych rytuałem separacyjnym i uwalniającym jest wypalenie czarnej świecy z właściwą intencją. Czarne świece służą cofaniu i unieważnianiu złych myśli i magii skierowanych do nas/ przeciw nam, pozwala wspierać proces uwalniania się od chorób, zrywa więzy. Szczególnie sprawdza się w magii miłosnej wspierając zakończenie istniejącego związku, kiedy trudno nam jest podjąć decyzję o rozstaniu, gdy związek toksyczny. Pomagając zapomnieć o partnerze z przeszłości, w zgodzie odejść od siebie podczas rozwodu, oddalić od siebie niechcianego kochanka, usunąć kochanka/ ę ( tą trzecią), degradującego istniejący związek. W tym przypadku przyda się świeca dedykowana rytuałom miłosnym - Figura kochanków Świeca Adama i Ewy. Jeśli chcemy tylko usunąć złe energie używamy świecy Separacyjnej np., o kształcie nożyc lub zwykłej czarnej świecy. Do rytuału weź czarkę lub głęboki świecznik, wsyp kwiaty lawendy oraz kruszec z bursztynu, oraz sól morską różową, pozwól świecy wypalić się do końca. Pozostałości spakuj w sakiewkę i oddaj żywiołom pamiętając by pozostawić je jak najdalej od własnego domu. Najlepiej puść z nurtem rzeki. Najefektywniejsze są działania w czasie nowiu księżyca.

Równoważenie czakr:

Równoważenie ośrodków energetycznych w naszym ciele przynosi niebywałe rezultaty, jeśli chodzi o poprawę jakości życia. (…) Praca z czakramami wymaga świadomości i doświadczenia, zatem jeśli nie masz wystarczającej wiedzy możesz zwyczajnie posłużyć się dostępnymi w sklepach ezoterycznych dedykowanymi akcesoriami. Będą to wisiorki z dopasowanych szlachetnych i półszlachetnych kamieni przypisanych konkretnym punktom energetycznym w naszym ciele. Takie akcesorium możesz nosić dowolnie długo, pamiętaj jednak o oczyszczeniu siebie i wisiorka, oraz naenergetyzowaniu go energią słoneczną. Alternatywą jest wypalenie, raz na jakiś czas dedykowanej zapachowej świecy równoważącej czakry – polecam uwadze Yogi&Yogini.

Harmonizowanie wibracji numerologicznych:


 Często wibracje numerologiczne tworzą swoistą kolizję ze sobą, zaburzając nasz naturalny potencjał, blokując i utrudniając rozwój. Takie niezrównoważenie niejednokrotnie popycha do realizowania, przerabiania bez końca jednego problemu lub sytuacji życiowej. Trudne związki, wpadanie problemy materialne, powtarzanie schematów, z których nie sposób się uwolnić. To manifestacje zaburzonej energii. Panaceum na takie problemy będzie konsultacja u sprawdzonego Numerologa celem dostosowania Wibracji Podpisu w taki sposób, aby wprowadzić harmonię i zneutralizować negatywne wpływy.

Proste rytuały intencyjne:

Przywrócenie dobrej energii w poszczególnych dziedzinach życia, naturalnie po wcześniejszym oczyszczeniu (patrz rozdz. pierwszy), jest osiągalne poprzez proste rytuały. Najbardziej wdzięczną, znaną mi praktyką magiczną jest tzw. Magia Świec. Dopasowując kolor świecy i intencję (wyłącznie pozytywną) wzruszamy właściwie energie, które zaczynają pracować na naszą korzyść. I tak poza wspomnianymi powyżej świecami do rytuałów separacyjnych w kolorze czarnym, najpopularniejszymi są świece złote, którym przypisuje się działanie wspierające dobrobyt, oraz czerwone i różowe wspierające energie związane z miłością. Do prostego rytuału wystarczy wypalenie świecy i wypowiedzenie intencji w czasie wzrastającego księżyca lub pełni. Pozostałości po rytuale zakop blisko domu. Ponawiaj działanie co miesiąc.

Ufam, że powyższe praktyki pomogą Ci przywołać szczęście i harmonię. Zapraszam na indywidualne konsultacje.

Niebawem znajdziesz w ojej ofercie spersonalizowane zestawy do samodzielnych praktyk, prostych rytuałów.

 

 

Źródło: materiał własny

wp
wp