Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile

Paczuli i zalety tego olejku

Facebook-no-circlePodziel się Fb-messengerWyślij
Skontaktuj się z autorem
Wróżka Malwina

Wróżka Malwina

niedostępny
Paczuli i zalety tego olejku
Wróżka Malwina Wróżka Malwina 2020-10-21 11:57

Roślina paczuli jest dobrze znana ze swoich magicznych właściwości i od dawna jest używana do celów leczniczych i duchowych. Jego egzotyczny zapach przywodzi na myśl odległe, magiczne miejsca i jest często używany podczas rytuałów oraz w mieszankach kadzideł i potpourri.

Należy do rodziny miętowej, najczęściej używanymi częściami rośliny są suszone liście i olejki eteryczne. Olejek paczuli jest bardzo mocny i ma głęboki, piżmowy zapach. Jest związany z żywiołem ziemi, a użytkownicy magii uważają go za roślinę żeńską.

Kojarzona z miłością, bogactwem i pasją, paczula może być używana w różnych magicznych działaniach. Paczula pachnie ziemią i kojarzy się z pieniędzmi oraz rytuałami i zaklęciami dobrobytu. Olejkiem tym można pokropić pieniądze, dodać go do torebek i portfeli oraz umieścić wokół podstawy zielonych świec. Paczula jest również używana w zaklęciach i rytuałach płodności. Jest powszechnie dodawany do miłosnych saszetek i kąpieli. Służy również do przyciągania ludzi i promowania pożądania.

Pieniądze i dobrobyt

Paczuli jest najczęściej używana w zaklęciach magii finansowego dobrobytu. Legenda głosi, że Saturn, bóg ciężkiej pracy, nagród i ograniczeń, rządzi paczulą. Aby go uhonorować, zaklęcia pieniężne należy wykonywać w sobotę, w dniu Saturna.

Miłość i pożądanie

Paczuli jest dobrze znanym afrodyzjakiem i często jest włączana do zaklęć pożądania i miłości. Aby przyciągnąć kogoś, kogo pragniesz, posmaruj skórę olejkiem paczuli. Jeśli nie chcesz nosić oleju na skórze, użyj zamiast niego korzenia. Umieść korzeń paczuli w torbie Mojo i noś go w kieszeni lub załóż na szyję. Kąpiel z mydłem z paczuli to kolejny skuteczny sposób wspierający wizualizację tego, czego pragniesz. Po kąpieli nałóż trochę olejku paczuli na nadgarstki i za uszami. Jeśli Twoim celem jest przyciągnięcie do siebie ukochanej osoby, umyj podłogi wodą z dodatkiem paczuli. Uważa się, że przyjemny zapach paczuli przywołuje ducha miłości. Zapal kadzidło paczuli i przejdź się po domu, rozprowadzając silny zapach z pokoju do pokoju. Kadzidło paczuli działa kojąco w każdym pomieszczeniu, w którym jest spalane. Poruszając się po domu, wyobraź sobie, że twój kochanek przechodzi przez drzwi.

Płodność

W okresach płodności paczula jest często dodawana do wody podczas rytualnej kąpieli. Kąpiel rytualna polega na użyciu specjalnych ziół do wchłaniania esencji, które sprzyjają osiągnięciu zamierzonego celu - w tym przypadku miłości i poczęcia. Kąpiele duchowe mają wielopłaszczyznowy efekt odprężenia ciała i przebudzenia wewnętrznej jaźni. Aby wykonać kąpiel płodności, umieść różową świecę przedstawiającą kobietę, zieloną świecę męską i 7-dniową świecę zapachową paczuli w pobliżu wanny. Napełnij swoją wannę wodą i dodaj do niej buteleczkę olejku paczuli. Dodaj trzy krople olejku cytrynowego, trzy krople olejku pomarańczowego i trzy krople olejku limonkowego. Zapal świece i stań nago w wannie. Użyj wiadra, aby nabrać trochę wody i wlej ją na głowę. Po całkowitym pokryciu wodą paczuli zanurz się w wannie, koncentrując się na swoim pragnieniu. Kiedy wchodzisz w stan głębokiej medytacji, wyobraź sobie trzymanie noworodka w ramionach. Pozwól, aby płomień świecy zahipnotyzował Cię i wprowadził w stan głębokiego relaksu. Pozostań w wannie przez piętnaście minut lub do ostygnięcia wody. Po kąpieli nie wycieraj się ręcznikiem. Pozwól sobie wyschnąć na powietrzu. Po wyschnięciu wmasuj balsam z paczuli w skórę, aby nawilżyć ciało.

Paczuli jest znana z tego, że jest doskonałą pomocą w twoich zaklęciach i rytuałach, w których starasz się osiągnąć duchowy wzrost i mistrzostwo dla siebie lub kogoś innego. Jest dość silny, gdy jest stosowany jako reprezentant żywiołu Ziemi, przyciągając te właściwości i moc do twojej rytualnej magii. Ta wszechstronna roślina budzi emocje nostalgii, namiętności i relaksu u osób, które jej używają.