Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
MENUmobilemobile

Oczyszczenie domu z negatywnej energii

Oczyszczenie domu z negatywnej energii
Wróżka Ewa Wróżka Ewa 2018-03-05 00:00

Każde pomieszczenie w którym przebywasz, mieszkasz, pracujesz  potrzebuje energetycznego oczyszczania.

Tak jak kurz i brud podobnie gromadzą się ciężkie negatywne energie. Negatywne energie mogą być po poprzednich lokatorach, po ostrych kłótniach, chorobach lub inne negatywne pozostałości. Energie te maja negatywny wpływ na Ciebie.

Pamiętaj, że sprzątanie mieszkania jest ściśle powiązane z porządkowaniem życia. Twój dom, ciało i umysł stanowią jedność.

Wszelkie zmiany mają wpływ na twoje życie.

Do oczyszczenia mieszkania wykorzystaj słońce i wiatr. Świeże powietrze i światło słoneczne ma oczyszczającą cudowną moc oczyszczania, każdego poranka otwieraj okna, drzwi wykorzystuj dar natury do wymiany energii na pozytywny w twoim mieszkaniu. Otwieranie okien, drzwi to najprostsza metoda na oczyszczanie pomieszczeń. Wiatr sam oczyści pomieszczenie, również słonce oczyszcza i doładowuje pozytywnie nasze pomieszczenie. To skuteczna i tania metoda oczyszczania oraz energetycznego doładowania mieszkania.

Do oczyszczania pomieszczeń można użyć: biała szałwia która ma  doskonałe właściwości oczyszczające, wymiata wszystko co negatywne. Zamknij drzwi, okna zapal biała szałwię i okadź najpierw siebie a potem całe mieszkanie.

Zaczynając od drzwi wejściowych, stań do nich tyłem i poruszaj się z ruchem wskazówek zegara. Kiedy zakończysz oczyszczanie dobrze wywietrz mieszkanie, otwierając okna i drzwi. Sama weź prysznic. Mieszkanie i ty będziesz oczyszczona, poczujesz harmonizująca energie, poczujesz sie dużo lepiej. Te proste metody nie zajmą ci dużo czasu, a efekty pozytywne odczujesz już za kilka dni.