Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
MENUmobilemobile

Oczyszczanie z negatywnej energii

Oczyszczanie z negatywnej energii
Wróżbita Q Robert Wróżbita Q Robert 2017-10-05 00:00

Negatywna energia ma ogromny wpływ na otaczającą nas rzeczywistość. Odbija swoje piętno w każdym aspekcie naszego życia. Czujemy się przygnębieni, nie możemy zasnąć, dopada nas zmęczenie. Wszystkie te czynniki sprawiają, że czujemy pewnego rodzaju blokadę, która nie pozwala nam iść dalej. Jak więc ją usunąć?

Pewność siebie

Pewność, że jesteśmy w stanie wyzwolić z siebie negatywną energię, jest kluczem do sukcesu. To właśnie ona daje nam motywację i siłę do tego, że iść przed siebie i walczyć o to, czego tak naprawdę pragniemy.

Wybaczenie

Każde złe uczucia, które w sobie tłumimy, nie działają korzystnie na stan naszego umysłu. To właśnie one nas blokują, zatrzymują, zniechęcają sprawiając, że zamiast podążać własnymi ścieżkami, cofamy się do tyłu. Dlatego tak ważne jest wybaczenie. Dokonaj analizy swoich problemów. Następnie wyciągnij z nich wnioski, znajdź rozwiązanie i raz na zawsze o nich zapomnij.

Kąpiele

Negatywną energią oczyścić możesz za pomocą… wody. Jej wyjątkowe właściwości ukoją i uzdrowią Twój umysł. Możesz dodać do niej sól, zioła, olejki eteryczne, które również przyniosą wymierne korzyści. Warto pamiętać, że powinniśmy zanurzyć się w wodzie w całości.

Sprzątanie

Nigdy nie uda CI się wprowadzić harmonii do swojego życia, jeśli w przestrzeni, w której najczęściej przebywasz, daleko jest do czystości. Spójrz na rzeczy, które Cię otaczają. Zastanów się, które z nich Ci nie pasują. Następnie połóż je na środku pokoju, zamknij oczy i pomyśl, czy nie lepiej będzie jeśli przeniesiesz je w inne miejsce? Nie trzymaj w domu przedmiotów, które wywołują złe wspomnienia lub negatywnie wpływają na nasze samopoczucie.