Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
MENUmobilemobile

O miłości bez etykietek słów kilka...

Facebook-no-circlePodziel się Fb-messengerWyślij
Skontaktuj się z autorem
O miłości bez etykietek słów kilka...
Aurora Mercouri Aurora Mercouri 2019-12-28 08:00

Miłość. Zanim usiadłam, aby napisać ten artykuł, wiedziałam co w nim zawrę, ale gdy tylko napisałam to, jakże kluczowe słowo, zamarłam.

Miłość.
To przecież nie tylko słowo, to fala uczuć, myśli, refleksji i skojarzeń, które wręcz uniemożliwiają uchwycenie tego jednego głównego wątku – miłości samej w sobie. Kilka lat temu, podczas doktoranckich studiów, musiałam zdefiniować miłość. Dzieła naukowe, mają to do siebie, że potrzebują potwierdzenia. Słowa muszą być potwierdzone innymi słowami. Czyimiś. Rozpoczęłam głębokie poszukiwania naukowego ujęcia miłości. Czytając artykuły, księgi i naukowe traktaty na temat miłości, zdałam sobie sprawę: to nie wypada! To wręcz nie przystoi tak ograniczać miłości do jakichkolwiek ram, czy definicji - nawet naukowych. W tę i kilka jeszcze innych myśli, porzuciłam studia doktorskie i już w pełni oddałam się tylko naukom ezoterycznym. I ponownie postanowiłam zająć się tematem Miłości.

 

Nie ośmielę się definiować miłości, ale to co istotne w tym artykule to fakt, iż przede wszystkim nigdy nie ośmielam się oceniać miłości. Sprawy uczuciowe są dla państwa ważne. To za sprawą miłosnych rozterek najczęściej kontaktujecie się ze mną i najpewniej z pozostałymi wróżbitami. Nikt nie kwestionuje wagi miłosnych relacji. Dostrzegłam jednak, iż czasami państwo wstydzicie się pewnych aspektów Waszych związków. Staracie się ukryć lub pominąć pewne elementy miłosnych zawirowań. Bez wątpienia chodzi tu o strach przed byciem ocenianym. Byciem ocenionym m.in. za romans, wielość relacji romantycznych w jednym czasie, a także za płeć partnera. Drodzy państwo, nie bójcie się. Nikt nie ma prawa Was oceniać, za to że utrzymujecie stosunki pozamałżeńskie lub poszukujecie miłości poza stałym związkiem, czy dlatego, że w ogóle poszukujecie partnera/partnerki, bo żyjecie samotnie. Ludzkie losy nie są tak proste, jak to bywa w filmach, czy bajkach. Koniecznie muszę także odnieść się do mniejszości seksualnych. Drodzy Państwo, Ci z Was, którzy już do mnie pisali w kwestiach związków nieheteroseksualnych, doskonale wiedzą, że nie ma sensu ukrywać płci partnera, bo karty wskażą ją, a przynajmniej zasugerują, że ukrywacie coś ARCYważnego. Wzajemne zaufanie – pomiędzy wróżbitą, a osobą dla której stawiane są karty, jest bardzo istotne. Otwiera to drogę do poznania tego, czego tak bardzo pragniecie poznać – przyszłości relacji, uczuć i zamiarów partnera bądź partnerki. Miłość jest piękna, nie ma miłości lepszej, czy gorszej. Miłość pomiędzy osobami obojga płci, a miłość między osobami tej samej płci, to wciąż miłość. Dusza nie zna płci. Nie zna etykietek. Dlatego mogła wybrać, czy w danym życiu chce doświadczyć chociaż jednej relacji homoseksualnej – i nie ma w tym nic złego. Najwyraźniej potrzeba jej TEJ mądrości, płynącej z TEJ relacji, aby rozwijać się i wzbogacać na swej cudnej, duchowej drodze. Czasem aspekt homoseksualny przejawia się w relacji karmicznej. Brak akceptacji swoich uczuć doprowadza niekiedy do wieloletnich rozterek i dramatów. Trudno się dziwić, społeczeństwo często wywiera nieuzasadnioną presję. Pamiętajcie państwo, że nie tak dawno były też wyraźne klasy społeczne, a małżeństwa pomiędzy osobami z odległych od siebie poziomów drabiny społecznej, były niedopuszczalne. Dziś te granice praktycznie nie istineją. Horoskopy ogólne, chociaż często traktują o związkach damsko-męskich, wcale nie wykluczają relacji homoseksualnych. W swoich ogólnych prognozach, mam w intencji osoby różnych orientacji. I uważam, jak z pewnością wielu ezoteryków, że miłość to najcenniejszy dar i chociaż czasem wymaga od nas łez, trudu, bólu, drażniącego oczekiwania – to wzbogaca naszą duszę. Kochając innych, kochamy siebie. Kochając siebie, potrafimy kochać innych – miłością uniwersalną.


A tęcza... wszak to przymierze między Bogiem i ludźmi. A jej kolory, to także kolory czakr...

 

Drodzy Państwo – dużo miłości Wam życzę w tym świątecznym czasie. Miłości i akceptacji.