Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
MENUmobilemobile

Numerologiczna charakterystyka ósemki

Facebook-no-circlePodziel się Fb-messengerWyślij
Skontaktuj się z autorem
Aliss

Aliss

niedostępny
Numerologiczna charakterystyka ósemki
Aliss Aliss 2018-05-21 00:00

Numerologia to wyjątkowo fascynująca nauka, dzięki której cały wszechświat możemy ująć w liczbach. Daje nam ona życiowe wskazówki, daje informacje, na temat charakteru i osobowości człowieka, jego możliwości i naturalnych predyspozycji.

8

Spośród wszystkich numerologicznych wibracji, właśnie ósemka posiada najsilniejszą i niemal nieskończoną energię. To liczba niezwykle dynamiczna, aktywna i wojownicza. Ludzie o tej wibracji życie traktują jak pole bitwy, skupiając się na walce, zdobywaniu i w efekcie oczywiście na wygrywaniu. Mają  wyjątkową rękę do spraw finansowych. Są nieugięci, niestrudzeni, zachowują zimną krew w obliczu zagrożenia. Mają też poczucie jakiejś swojej życiowej misji.

8

Ósemki to typ przywódców, liderów, ludzi czynu, to silne osobowości, ambitne i uparte, energiczne i waleczne, praktyczne i wymagające, walczą o władzę i powodzenie w każdej dziedzinie życia. Zwykle skazane na sukces materialny, gdyż mają ze wszystkich wibracji najwięcej talentu do zarabiania i pomnażania pieniędzy, ale jest to okupione ich ciężką pracą, determinacją w działaniu i silną wolą. Mają poczucie, że wszystko zawdzięczają tylko sobie.

8

Wibracja osiem związana jest z władzą i honorami. Marzenia ósemek zawsze są największe i zawsze sięgają po to co najlepsze. Chciałyby rozwiązać wszystkie problemy tego świata. Uparcie wierzą, że można w życiu osiągnąć wszystko, jeśli się tylko do tego konsekwentnie dąży. Niezwykle odporne na stres, pewne siebie i zdeterminowane, analizy i przemyślenia odsuwają na później, za to błyskawicznie potrafią działać i reagować. To świetni organizatorzy, przedsiębiorcy i biznesmeni. Bronią zaciekle swojego terytorium i mają silny instynkt posiadania.

8

Osoby o wibracji osiem kochają życie i maksymalnie angażują się we wszystkie swoje przedsięwzięcia. Cenią sobie prawdomówność, otwartość, szczerość, nie lubią kłamać, oszukiwać i tego samego oczekują od innych. Są uczciwe, postępują moralnie, nie szukają konfliktów i kłótni. Asertywne i inteligentne, zawsze mają przekonujące i konstruktywne argumenty. Opanowane, bez kompleksów, doskonale oceniają sytuację. Mają też zdolność motywowania innych do działania, służą dobrą radą i potrafią realnie pomóc, ale nie akceptują żadnych słabości.

8

Ósemka w pracy zawodowej, to prawdziwy skarb, to tytan pracy, wytrwały, cierpliwy i ambitny. Zwykle piastuje odpowiedzialne stanowiska. Bez problemu i zbędnej dyskusji realizuje powierzone mu obowiązki, zadania i projekty. Nie boi się działania pod presją, podejmowania ryzyka ani też ewentualnych porażek. Nie marnuje czasu na zbędne pogaduszki, ploteczki, posiedzenia i kawki. Zwykle są obiektywne, rzeczowe, konkretne, pomocne, szczere i nie manipulują ludźmi.

8

W związkach ósemka jest wymagająca, ale zarówno od siebie jak i od partnera- sama dużo z siebie daje, oczekując takiego samego zaangażowania. Jej partner powinien dużo zarabiać, by zapewnić rodzinie wszelkie wygody, komfort i dostatek finansowy. Musi też o nią odpowiednio zadbać. Jeśli partner nadwaręży jej zaufania, wówczas staje się podejrzliwa, zazdrosna i konfliktowa. Idealny związek stworzy z kimś, kto na równi zadba o dom, rodzinę oraz będzie wierny i lojalny.

8

Ósemki lubią otaczać się ludźmi powszechnie szanowanymi, o dobrej reputacji i manierach, same dokładnie takie pragną być, ale nie są to rozchwytywane dusze towarzystwa.  Lubią jasno stawiać sprawy, bez niedomówień, nie owijają w bawełnę, zawsze powiedzą prosto z mostu co czują i myślą, więc ta ich zbytnia szczerość i prostolinijność czasem nie popłaca, gdyż przez to otoczenie odbiera je jako apodyktyczne i zarozumiałe  mądrale. Jako wrogowie ósemki są pamiętliwe, mściwe i okrutne, ale jako przyjaciele zdolne do wszelkich poświęceń.

8

Negatywne ósemki stają się zawzięte, bezwzględne, oschłe i nieprzewidywalne, a ich ambicja je przerasta. Potrafią odciąć się od emocji i uczuć i działać zupełnie na zimno. Żądają i wymagają podporządkowania i posłuszeństwa. Lubią mieć poczucie władzy i kontrolę, nawet nad swoimi bliskimi, przez co rodzina często czuje się przez nie ograniczana. Czasami swoim zachowaniem wywołują postrach. W takich przypadkach, kiedy ósemki przesadzają w złą stronę, powinny zacząć szukać równowagi duchowej i nauczyć się panowania nad swoimi, zawsze bardzo silnymi emocjami.

8

Zobowiązania karmiczne ósemek- pokazanie wszystkim w jaki sposób  podbić świat materialny, co i jak zrobić, by osiągnąć sukces i dobrobyt, uzmysłowienie innym, że pilnością, pracowitością i samodyscypliną można zdobyć to, o czym się marzy.

Osobistym wyzwaniem ósemek jest uzyskanie równowagi pomiędzy sferą materialną i duchową oraz nauka tolerancji, akceptacji i elastyczności.

Zalety - wytrwałość, solidność, pracowitość, ambicja, energia, siła, odwaga, skuteczność, upór, realizm, samokontrola, magnetyzm

Wady - nieugiętość, gwałtowność, radykalizm, fanatyzm, egoizm, oschłość, agresja, tyrania, zaślepienie, nadmierna  powaga

Planeta - Pluton

Powiązania astrologiczne - lew

Karta Tarota - Sprawiedliwość

Kamień - koral i cytryn

Metal - żelazo i ołów

Kolor - czerwony i czarny

Szczęśliwe liczby - 8, 1, 6

Dzień - wtorek

Dobry związek stworzy z 2 i 6.

Predyspozycje zawodowe - urzędnik, zarządca, prawnik, bankowiec, ekonomista oraz wszystkie kierownicze i odpowiedzialne stanowiska.

Słynne ósemki - Aleksander Puszkin, Anatolij Karpow, Michał Anioł, Oscar Wilde, Jan Paweł II, Picasso, Molier, Goya, Paul Newman, Anthony Hopkins, Enrique Iglesias, Barbara Streisand

8

Poznając tajniki numerologii ze zdziwieniem odkrywamy siebie. Pozwala nam ona na wybranie właściwej drogi postępowania oraz pokazuje nasze naturalne talenty. Dzięki niej łatwiej osiągniemy harmonijne, zrównoważone życie oraz wewnętrzny spokój.

 

Zdziwisz się jakie to proste

Miłej lektury