Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile
wp

Numerologiczna charakterystyka mistrzowskiej jedenastki

Facebook-no-circlePodziel się Fb-messengerWyślij
Skontaktuj się z autorem
Aliss

Aliss

niedostępny
Numerologiczna charakterystyka mistrzowskiej jedenastki
Aliss Aliss 2018-07-19 00:00

11

Numerologia, to wyjątkowo fascynująca nauka, dzięki której cały Wszechświat możemy ująć w liczbach. Daje nam ona życiowe wskazówki, daje informacje na temat charakteru i osobowości człowieka, jego możliwości i naturalnych predyspozycji.

11

Osoby urodzone jako mistrzowskie wibracje, czyli 11, 22, 33, 44  i niezmiernie rzadko 55, łączą pewne cechy:  wysoko rozwinięta duchowość, intuicja, moralność i ponadprzeciętność. Wygląda to tak, jakby były chronione przez „górę” i kierowane przez jakieś siły wyższe. Osoby te najczęściej prowadzą niezwykle barwne, ciekawe i aktywne życie. Ich główną misją na ziemi jest wskazywanie drogi innym, dzielenie się swoją wiedzą, nauczanie, oświecanie i inspirowanie.

11

Wibracja jedenaście, jest pierwszą z liczb mistrzowskich. To liczba przeznaczenia albo objawienia. Ludzie urodzeni w tej wibracji, są gotowi do przyjmowania przekazów z wyższych poziomów, za pośrednictwem siódmej czakry, czyli czakry  Korony. Obowiązani są do przekazywania tych informacji dalej, innym ludziom. Mistrzowie są bardziej wyczuleni, po prostu więcej słyszą, więcej widzą i mocniej czują.

11

Pozytywna jedenastka jest wrażliwa, empatyczna, wielkoduszna, magnetyczna i świadoma. Typ człowieka bujającego w obłokach, ale urzeczywistniający swoje marzenia. Tak długo pragnie czegoś i uparcie dąży do tego, dopóki swojego celu nie dotknie lub nie zrealizuje. Żyje w świecie teorii, a materializm jest na dalszym planie. Idealne jedenastki nie dążą na siłę do sławy, poklasku i uznania, to przychodzi im niejako samo, niechcący, przez przypadek i wcale im na tym nie zależy. Są mało praktyczne w podejściu do realnego, zwykłego życia.

11

Jedenastki uznawane są za silne osobowości. Mają twórczą wyobraźnię, ciekawe pomysły,  kreatywność i wielką charyzmę. Są inteligentne, otwarte, tolerancyjne, godne zaufania i szacunku ludzi. Mówi się o nich, że to stare dusze, bo obdarzone talentem wizjonerskim, albo że to kolorowe ptaki, bo nietuzinkowe, inne, oryginalne, zarażające pozytywną energią. Mają wiele talentów i możliwości, jednak nie wszystkie wykorzystują. Posiadają dar przewidywania, miewają prorocze sny oraz uzdolnienia artystyczne i ezoteryczne. Powinny żyć w zgodzie ze sobą.

11

W ich spojrzeniu, postawie, mowie widać mądrość, czuć wenę, pasję i natchnienie, bo przecież żyją na innym poziomie energetycznym niż przeciętni ludzie. Delikatne i silne zarazem, wrażliwe, ale bezkompromisowe, przebojowe i powściągliwe jednocześnie. Ich życie wewnętrzne jest niezmiernie bogate. Często bywają zbyt nerwowe, nieustępliwe, miewają wygórowane mniemanie o sobie, łatwo popadają w stany depresyjne, gdyż psychicznie są nadwrażliwe. Te dwie jedynki dodają im energii życiowej, powera do działania, ruchliwości i odwagi.

11

Jedenastki mają wiele szczęścia w różnych dziedzinach życia, ale rzadko się to zdarza w sferze materialnej. Bardzo uduchowione, humanitarne, chcą tworzyć i uczestniczyć w wyjątkowych wydarzeniach. Wierne swoim zasadom i ideałom, to nonkonformiści. Nic sztucznego, ani na pokaz, nic pod publikę, skromne, wielkoduszne, serdeczne, pomocne, wspierające i bezinteresowne. Uwielbiają ludzi, otaczają się nimi, przyciągają ich do siebie swoją szczerością i pozytywnym nastawieniem. Często zostają przywódcami jakiś grup społecznych, potrafią pociągnąć za sobą tłumy.

11

W miłości i związku nie są łatwymi partnerami, gdyż najczęściej przebywają w innym, nierzeczywistym, nierealnym świecie, dlatego ich druga połowa powinna być silna, stabilna, stanowić oparcie i  dawać im poczucie bezpieczeństwa.  Choć potrafią żyć w pojedynkę, to jednak lepiej czują się w długotrwałym, poważnym związku. Długo szukają swojego ideału, ale gdy już znajdą, kochają go całym sercem i dają z siebie wszystko. Są wtedy wierne, lojalne, oddane, czułe, kochające i stałe w uczuciach.

11

Kiedy 11 pójdzie złą drogą, nie spełnia się, żyje przeciwko sobie, kiedy nie rozpoznała swojego przeznaczenia na tej ziemi, staje się wtedy negatywna, czyli uwydatniają się jej najgorsze cechy. Goni wówczas  przesadnie za pieniędzmi, jest egocentryczna, napięta, bardzo drażliwa, melancholijna, ma silne wahania nastrojów, bywa oderwana od rzeczywistości, a pomimo pewnych sukcesów, które i tak jej się zdarzają, czuje się niedowartościowana, nie wierzy w siebie  i jest nieszczęśliwa. Jeśli jedenastce brakuje tylko energii, wówczas funkcjonuje jako dwójka, staje się wtedy bardzo rodzinna, delikatna, skromna, cicha i nieśmiała.

11

Żywiołem jedenastek jest woda, dlatego rzadko bywają spontaniczne, wyluzowane, bezmyślne, ale za to często rozsądne, rozważne, zawsze dbające o swój własny komfort psychiczny i fizyczny oraz o rozwój duchowy i  wewnętrzny spokój. Mimo wszystko ciągle powinny pracować nad swoją równowagą psychiczną, a o to przecież w życiu chodzi, by osiągnąć stan idealnej harmonii.

11

Wszystkie mistrzowskie wibracje nie mają w życiu łatwo, przed nimi wiele wyzwań, nauka, ciągłe poszerzanie wiedzy, dzielenie się nią, to dla nich zawsze będzie priorytetem, a przy tym otoczenie nie bardzo jest wstanie je zrozumieć. Często są docenieni dopiero u schyłku życia, albo nawet po śmierci. Celem Mistrzów jest zostawienie śladu w ludzkiej psychice, albo zapisanie się w historii. Muszą iść za głosem swojej intuicji, wieść życie inne od przeciętnego, ale zawsze powinny wierzyć w to, że ich starania i praca  zostaną kiedyś zauważone.

11

Zalety: intuicja, inteligencja, wizjonerstwo, wrażliwość, skromność,  empatia, bezinteresowność, wielkoduszność, poświęcenie, opiekuńczość, przebojowość.

Wady: bezkompromisowość, nerwowość, egocentryzm, materializm, skąpstwo, wahania nastrojów, dziwactwa, nieśmiałość.

Żywioł: woda

Karta Tarota: Moc

Dobry związek stworzy z: 5, 9, 7 i 4

Predyspozycje zawodowe: nauczyciel, psycholog, naukowiec, filozof, lekarz, artysta, pisarz, odkrywca, kapłan, mistyk, astrolog, jasnowidz, przewodnik duchowy.

Sławne jedenastki: Arystoteles, Charles Manson, Coco Chanel, Barack Obama, Adam Hanuszkiewicz, Natalia Kukulska

11

Poznając tajniki numerologii ze zdziwieniem odkrywamy siebie. Pozwala nam ona na wybranie właściwej drogi postępowania oraz pokazuje nasze naturalne talenty. Dzięki niej łatwiej osiągniemy harmonijne i zrównoważone życie oraz wewnętrzny spokój.

Zdziwisz się jakie to proste.

Miłej lektury

wp
wp