Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile

Numerologiczna charakterystyka mistrzowskiej 55 i 66

Facebook-no-circlePodziel się Fb-messengerWyślij
Skontaktuj się z autorem
Aliss

Aliss

niedostępny
Numerologiczna charakterystyka mistrzowskiej 55 i 66
Aliss Aliss 2018-12-07 00:00

Numerologia to wyjątkowo fascynująca nauka, dzięki której cały Wszechświat możemy ująć w liczbach. Daje nam ona życiowe wskazówki, daje informacje na temat charakteru i osobowości człowieka, jego możliwości i naturalnych predyspozycji.

*

Osoby urodzone jako mistrzowskie wibracje, czyli 11, 22, 33, 44 i niezmiernie rzadko 55 lub 66, łączą pewne cechy: wysoko rozwinięta duchowość, intuicja, moralność i ponadprzeciętność. Wygląda to tak, jakby były chronione i kierowane przez jakieś wyższe siły. Osoby te najczęściej prowadzą niezwykle barwne i ciekawe życie. Ich główną misją na ziemi jest wskazywanie drogi innym, pomaganie, dzielenie się swoją wiedzą, nauczanie, oświecanie i inspirowanie.

 

55

Wibracja pięćdziesiąt pięć oznacza wyższy stan świadomości,  wielką energię, cierpliwość, często nawet przebłyski geniuszu, a sprzyja ona wybitnym naukowcom, odkrywcom, duchownym, kapłanom i pionierom. Osoba o takiej właśnie wibracji ma za zadanie pokazać świat z innej perspektywy, pomagać  wznosić się na wyższe poziomy, wchodzić na nowe ścieżki nauki, złamać statyczną wiedzę i przekształcić w coś wybitnego, ale namacalnego. Innowacje, nauka poprzez doświadczenie, myślenie przyszłościowe, wyjątkowa inteligencja, inwencja twórcza, liczne talenty, aktywność życiowa, wolność, a także magiczne nadprzyrodzone moce- to wszystko mogą posiadać osoby o tej rzadkiej wibracji, pod warunkiem, że są pozytywne, czyli że poszły w dobrym, zgodnym ze swoją naturą kierunku oraz, że są w pełni świadome swojego  wyjątkowego potencjału.

 

55

Pięćdziesiątki piątki, to niezależni, samodzielni indywidualiści, to jednocześnie typ doskonale zorganizowanych przywódców, męskich, silnych i niezawodnych autorytetów. Z wielką pasją, ambicją, skupieniem, odpowiedzialnością, stanowczością, pewnością siebie i odwagą zmierzają w kierunku wcześniej wyznaczonego przez siebie celu.

 

55

Negatywna 55, bo i taka czasem się zdarza, lubi nadużywać swojej władzy, mocy, potęgi, a zamiast tworzyć, niszczy siebie i wszystko dookoła, marnuje talenty, kieruje wysiłki tam, gdzie nie trzeba, zajmuje się sprawami dziwacznymi i zupełnie niepotrzebnymi, czyli rozmienia się na drobne. Nudzi się sama ze sobą, jest okropnie uparta, przynosi chaos, egoizm, niemoralność, a przy tym jest zagubiona. Kiedy nie wykonuje swojej przeznaczonej przez górę misji i odcina się od źródła, wówczas traci swoją dobrą energię, staje się nietolerancyjna, dominująca, arogancka, często nawet agresywna.

**************************************************

 

66

Sześćdziesiątki szóstki są niezwykle rzadko spotykanymi przedstawicielami wibracji mistrzowskich, ale jednak czasem się zdarzają i takie perełki wśród wybrańców losu. Jeśli więc masz to niebywałe szczęście i urodziłeś się w takiej właśnie wibracji, to z pewnością obdarzony zostałeś miłością kosmiczną, wielką radością, pogodą ducha, optymizmem, potrafisz przy tym korzystać z najlepszych i najpiękniejszych aspektów życia, możesz więc zatem spełniać swoje nawet najśmielsze, najbardziej abstrakcyjne  marzenia.

 

66

66- liczba ta to piękno, to prawda, dobroć, wrażliwość, tolerancja, harmonia, spokój, cierpliwość, swoboda i nieograniczona wprost wyobraźnia. Jeśli ją odpowiednio wykorzystasz, jeśli będziesz się dzielić z innymi tym co już posiadasz, osiągniesz sukces i spełnienie w każdej dziedzinie życia, także w sferze materialnej, ale głównie rozwijać się będziesz w tematach artystycznych, gdyż masz ku temu wyjątkowe predyspozycje.

 

66

Negatywnie wibrująca sześćdziesiątka szóstka, czyli taka, która zboczyła ze swej misyjnej, prawdziwej ścieżki życia, utraci wszystko co już osiągnęła i wyjdą z niej najgorsze, negatywne  cechy, jeśli nie będzie potrafiła zapanować nad własnymi emocjami. Jej zadaniem będzie wtedy okiełznanie tych demonów- a wówczas wszystko co zaplanuje uda jej się z powodzeniem zrealizować.

 

*

Każda z mistrzowskich wibracji nie ma w życiu lekko, przed nimi wiele wyzwań, nauka, ciągłe poszerzanie wiedzy, dzielenie się nią, to dla nich zawsze powinno być priorytetem, a przy tym otoczenie nie bardzo za nimi nadąża, nie potrafi zrozumieć. Często są docenieni dopiero u schyłku swojego życia, albo nawet już po śmierci. Celem Mistrzów jest zostawienie śladu w ludzkiej psychice lub zapisanie się na kartach historii. Muszą podążać za głosem swojej intuicji i wieść życie inne od przeciętnego, ale zawsze powinni wierzyć w to, że ich starania i praca prędzej czy później zostaną zauważone i docenione.

 

*

Mistrzowie mogą w życiu osiągnąć naprawdę wszystko, gdyż ich możliwości są niemal nieograniczone, ale pod warunkiem, że cały czas rzetelnie się uczą, rozwijają i pracują. Bardzo istotne jest żeby już w dzieciństwie były odpowiednio kształtowane, aby odebrały należyte wychowanie i solidne wykształcenie, by ich niesamowita energia i talenty kierowane były w dobrą stronę, bo inaczej mogą obrócić się przeciwko nim.

 

*

Poznając tajniki numerologii ze zdziwieniem odkrywamy siebie. Pozwala nam ona na wybranie właściwej drogi postępowania oraz pokazuje nasze naturalne predyspozycje i talenty. Dzięki niej łatwiej osiągniemy harmonijne i zrównoważone życie oraz wewnętrzny spokój, a o to przecież właśnie chodzi.

 

Zdziwisz się jakie to proste

Miłej lektury