Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
MENUmobilemobile

Numerologiczna charakterystyka czwórki

Facebook-no-circlePodziel się Fb-messengerWyślij
Skontaktuj się z autorem
Aliss

Aliss

niedostępny
Numerologiczna charakterystyka czwórki
Aliss Aliss 2018-01-24 00:00

Numerologia to wyjątkowa fascynująca nauka, dzięki której cały wszechświat możemy ująć w liczbach. Daje nam ona życiowe wskazówki, daje informacje na temat charakteru i osobowości człowieka, jego możliwości i naturalnych predyspozycji.

Po czym od pierwszego kontaktu rozpoznasz każdą czwórkę? Otóż po sposobie komunikacji, gdyż dyskutuje konkretnie i na temat, zwięźle, rzeczowo, logicznie, krótko, ale wyczerpująco i bez różnicy czy jest to płeć męska czy żeńska. Dla niej rozmowa, czy ta telefoniczna, pisemna czy osobista służy głównie do przekazywania informacji, a nie tworzenia bajek, zbędnej, zawiłej paplaniny czy wodolejstwa.

4

Czwórka to mieszanina różnych żywiołów, to fundament i bezpieczeństwo, powściągliwość i ostrożność, to siła woli i słowność. To chyba jedyna wibracja, której nie przeszkadza rutyna i monotonia, a wręcz odwrotnie, uspokaja ją i motywuje do dalszego działania. Nawet jej świat duchowy jest logiczny, poukładany, harmonijny i zrównoważony.

4

Osoby o wibracji cztery mają łagodne usposobienie, są prawdomówne, odpowiedzialne, solidne, słowne, sprawiają wrażenie wycofanych, bo na świat patrzą z lekkiego dystansu, z bezpiecznej odległości, przyjmując zwykle pozycję obserwatora. Przez to wydaje się, że są zamknięte w sobie i skryte, ale to tylko pozory, po prostu są rozsądne, rozważne i starają się nie podejmować pochopnych decyzji.

4

Czwórki z natury są wrażliwe, delikatne, łatwo je urazić, mają  silne poczucie godności i honoru. Dość krytyczne dla innych, ale także dla siebie. Niestety posiadają skłonność do magazynowania swoich lęków i cierpień oraz rozpamiętywania przeszłości, przez co zdarza im się zbyt często popadać w melancholię. To introwertycy z poważnym i dość konserwatywnym nastawieniem do życia, obowiązków i pracy. Ich poglądy są stałe, więc nie lubią niespodzianek, zaskakujących zdarzeń i zmian. Wolą mieć wszystko pod kontrolą, z góry zaplanowane i poukładane. Trudno przystosowują się też do nowych okoliczności.

4

Niezwykle cenią sobie tradycje, historię, rodzinę, szanują ludzi starszych i liczą się z ich zdaniem. Mają silną potrzebę przynależności do jakiejś grupy, wówczas czują się potrzebne i bezpieczne. Nigdy nie zawodzą, można im zaufać, zawsze są dla swoich bliskich i przyjaciół wielkim wsparciem. Ich otoczenie jest poukładane, schludne, porządne, wysprzątane, a to dlatego, że są samodzielne, systematyczne, niemal perfekcyjne, wszystko starają się zrobić raz, ale za to porządnie. W życiu wolą liczyć tylko na siebie.

4

W związkach czwórki zwykle bywają wierne, lojalne, uległe wobec swoich partnerów, głównie dlatego, że lubią gdy ktoś się nimi opiekuje, trzyma pieczę nad nimi i rodziną i dobrze je traktuje. Nie są konfliktowe, ale wszelkie porażki i przykrości odczuwają o wiele silniej niż pozostałe wibracje. Jednak w życiu codziennym nie są zbyt łatwymi partnerami, bo dość wymagające, konkretne i niezbyt romantyczne, ale za to mają gorące serca. Interesują je relacje wyłącznie stałe i z założenia długoterminowe.

4

Nie wymarzysz sobie lepszego pracownika jak numerologiczna czwóreczka, bo wytrwałe, metodyczne, skrupulatne, opanowane, punktualne, pomysłowe, świetnie zorganizowane, a przy tym potrafiące zachować zimną krew w podbramkowych sytuacjach. Doskonale radzą też sobie prowadząc własny biznes, a swoją dobrą sytuację materialną zawdzięczają głównie sobie, gdyż do sukcesu dążą niemal z uporem maniaka. Przypisuje się im nawet pracoholizm, a najbardziej ich drażnią ludzie z natury leniwi.

4

Karmiczne zobowiązania czwórek - odpowiedzialność i wytrwałość pozwala osiągnąć każdy cel

Osobiste wyzwanie czwórek - nauka otwartości i komunikacja   własnych potrzeb

4

Zalety - profesjonalizm, zorganizowanie, samodyscyplina, metodyczność, wytrwałość, gospodarność, praktyczność, oszczędność, sumienność, pracowitość, niezawodność, lojalność, cierpliwość, pogoda ducha, zdolności manualne.

Wady - surowość, rezerwa, oschłość, powierzchowność, dystans, skąpstwo, upór, bojaźliwość, pesymizm, brak ekspresji, skrępowanie, rutyniarstwo, melancholia.

4

Planeta - Saturn i Merkury

Kamień - szafir i granat

Metal - uran i ołów

Kolor - zieleń i brąz

Karta Tarota - Cesarz

Dzień - środa

Szczęśliwe liczby - 4, 6, 8

Predyspozycje zawodowe - jubiler, zegarmistrz, drukarz, mechanik, naukowiec, badacz, administrator, urzędnik, handlowiec.

Najlepszy związek 4 stworzy z - 2, 6 i 7

 

Sławne czwórki - Mark Twain, Józef Stalin, Zygmunt Freud, Kant, Henryk VIII, Robespierre, Elton John, Nicole Kidman, Henry Fonda, Arnold Schwarcenegger, Brad Pitt, Frank Sinatra, Ryszard Wagner, Leonardo da Vinci, Maria Skłodowska-Curie, Bill Gates

4

Poznając tajniki numerologii ze zdziwieniem odkrywamy siebie. Pozwala nam ona na wybranie właściwej drogi postępowania oraz pokazuje nasze naturalne talenty. Dzięki niej łatwiej osiągniemy harmonijne, zrównoważone życie oraz wewnętrzny spokój.

Zdziwisz się jakie to proste.

Miłej lektury