Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile

Numerologia z daty urodzenia

Numerologia z daty urodzenia
Maria Maria 2020-04-17 12:25

Czym jest? Sumą wszystkich cyfr w skali od 1 do 9. Mówimy, że jesteśmy numerologiczną jedynką lub piatką lub siódemką. Każdej cyfrze przypisane są wady, zalety, cechy charakterologiczne, skłonności, zainteresowania itp. Ale czy faktycznie są odzwierciedleniem naszej osoby? Czy dają nam wiedzę o nas samych? Absolutnie nie, nie zgadzam się z tym.

Dla przykładu przytoczę dwóch braci każdemu znanych: Jarosław i Lech Kaczyńscy. Bliźniacy, aczkolwiek dwujajowi, ale urodzeni z tej samej matki i ojca, urodzeni tego samego dnia, miesiąca i roku. Mimo, że bliźniacy, ale dwa różne charaktery i dwie różne drogi życiowe. Chyba wspólne cechy ich jedynie to zaangażowanie w politykę i obaj dżentelmeni (dobre wychowanie). Poza tym same różnice;

- Lech - łagodny, założył rodzinę, lubił psy. Zakończył życie bardzo tragicznie.

- Jarosław - przeciwieństwo: ostry i może nawet trochę zawzięty, kawaler, lubiący koty.

Podam jeszcze jeden przykład z własnego podwórka. Bliźniaczki, tym razem jednojajowe. Młode kobiety bo dwudziestoparoletnie. Urodzone tego samego dnia, miesiąca i roku. Ta sama matka i ojciec. Jedna zamężna, założyła rodzinę, druga panna. Panna z problemami, co w końcu doprowadziło do tragicznej śmierci, popełniła samobójstwo.

Oba te przykłady pokazują osoby bardzo bliskie sobie, z jednego domu, takie samo wychowanie, a jak różne dwie drogi życiowe. Może w niewielkim proceńcie miały ze sobą coś wspólnego, ale różnic między nimi było znacznie, znacznie więcej.

A co z osobami, które urodziły się w różnych miejscach, ba nawet w innych krajach, mają różne daty urodzenia, ale suma ich cyfr z daty daje np. jedynkę, czwórkę lub ósemkę? Dla porównania: dwie młode osoby, mają taką samą numerologię (ale nie datę urodzenia), urodzone - jedna w centrum Polski, a druga dla przykładu, w Krakowie. Dwa regiony różniące się obyczajowością, dwie różne rodziny i dwa różne wychowania. Dużo jest osób mających wspólne zainteresowania, a nie mają tej samej cyfry w swojej dacie urodzenia. Charakter ludzi też jest zbieżny, są tak zwane ciapy życiowe i osoby pełne energii, zaradni i mniej zaradni, złośliwi i łagodni. I mimo tego mają w swojej dacie urodzenia, tę samą cyfrę. Znakiem tego numerologia z daty urodzenia nie ma większego znaczenia, ani nie ma wpływu na nas i nasze życie. To każdy z nas ma swój indywidualny charakter, każdy z nas ma swoją drogę życiową taką jaką sobie wybierze.