Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile

Nowy Rok Numerologiczny – Rok Piątki - 17 września 2020

Nowy Rok Numerologiczny – Rok Piątki - 17 września 2020
Tarot Anny Tarot Anny 2020-09-24 14:08

Sprawdź, co Tobie przyniesie Rok Piątki – inspiracje dla każdej wibracji numerologicznej.

Jak obliczyć jaką jesteś wibracją numerologiczną?

Zsumuj wszystkie cyfry swojej daty urodzenia, tak aż otrzymasz jednocyfrowy wynik np.

Osoba urodzona 14.05.1973

 1+4+0+5+1+9+7+3=30=3+0=3

Osoba urodzona 14.05.1973 r. jest numerologiczną 3

 

1 wchodzą w 6 rok numerologiczny

To jest rok związany przede wszystkim z harmonią, odrodzeniem, pięknem, rodziną, z budowaniem więzi z bliskimi. Dobry czas na zakładanie rodziny, jeśli ktoś z Was ma to w planach. To jest też fantastyczny czas na rozwijanie swoich zainteresowań, na dbanie o siebie, o swoją urodę, na kreowanie ogólnie swojego pięknego życia. To jest ogólnie czas, gdzie ważna dla nas będzie harmonia, nie tylko w relacjach z innymi, ale też w tym co nas otacza.

Inspiracja z Kart Tarota

W Nowym Roku Numerologicznym postawisz Droga jedynko na kreowanie piękna w sobie i dookoła siebie. To jest doskonały czas na budowanie swojego pięknego życia w dobrobycie i hojności. Zmiany w roku piątki dla Ciebie jedynko będą zmierzały ku życiu w nieprzeciętności i niezależności finansowej. Ważne, żebyś przyjęła jedynko w tym roku odrodzenie mentalne, które właśnie poprowadzi Cię stania się kobietą dumną, pewną siebie, charyzmatyczną, nieprzeciętną. Więc przepłyń jedynko na drugi brzeg mentalny, wyznacz sobie kierunek do którego chcesz popłynąć i wyznacz sobie cel – czy to będzie nowy dom, nowa praca, założenie rodziny, nowa relacja, czy nawet Twoje odrodzenie wewnętrzne. Dla Ciebie jedynko ten rok, będzie wyjątkowym rokiem zmiany, progressu i totalnego odrodzenia mentalnego, który poprzez Twoje odważne działania doprowadzi Cię do pełni – czyli bycia w dumie, że osiągnęło się tak wiele.

2 wchodzą w 7 rok numerologiczny

Jest to rok związany głównie z rozwojem osobistym, ze zdobywaniem nowej wiedzy, dobry czas na skupienie się i na medytację nad własnym życiem. To jest też taki czas zaglądania do naszego wnętrza, zgłębiamy nasze wewnętrzne ja, odpowiadamy sobie na wiele pytań, pracujemy też nad naszą wewnętrzną etyką. Dla osób, które planują w tym roku edukację, warto wyspecjalizować się w jakiejś konkretnej dziedzinie.

Inspiracja z Kart Tarota

Moja Droga dwójko karty pokazują, że w tym roku warto postawić na ochronę siebie i swoich wartości. Warto pamiętać, że tą ochronę daje nam głównie wiedza i nasze doświadczenie życiowe. Wiedza o sobie samym i wiedza o życiu. W tym roku dwójko wejdziesz w najwyższy poziom harmonii życiowej i jest to zapowiedź dobrego, spokojnego okresu w życiu, dobrej koniunktury finansowej. Ważne, żeby nie pozostawać w opieszałości decyzyjnej, szczególnie przy podejmowaniu takich decyzji, które mają nam zapewnić tą ochronę. Karty mówią, żebyś Droga dwójko kierując się wyborem w swoim życiu patrzyła na to, co daje Ci długoterminowe poczucie bezpieczeństwa i ochrony. To jest świetny rok, aby podjąć decyzję o wyborze swojej drogi rozwoju, czy ścieżki kariery zawodowej.

                                                             

3 wchodzą w 8 rok numerologiczny

Jest to rok związany głównie z pracą, zbieraniem plonów swojej pracy, świetny czas do materializowania wcześniej zdobytej wiedzy. Szczególnie jeśli trójki w 7 roku numerologicznym postawiły na rozwój osobisty i wyznaczyły sobie swój kierunek drogi zawodowej, to teraz w tym roku 8 będą miały szansę spełniać się w tym, z doskonałym wynikiem finansowym. To jest też dobry czas na zawieranie korzystnych kontraktów biznesowych. Warto też w tym roku zacząć materializować swoje marzenia zawodowe, szczególnie takie, które dadzą nam niezależność finansową, czy ogólnie swobodę w działaniu.

Inspiracja z Kart Tarota

Moja Droga trójko dla Ciebie przesłanie z Kart Tarota jest takie, żeby jak najszybciej obudzić się do działania, do zdobywania i do podboju świata. W tym roku wybudzisz się z głębokiego snu, z lęków, które bojkotują Twoje działania. Rozbudź kochana trójko w sobie odwagę, rozwiń żagle i wypłyń ze swoimi projektami na szerokie wody i zacznij materializować swoje marzenia. Idealny czas dla Ciebie Trójko na tworzenie i wychodzenie ze swoimi marzeniami bardzo dynamicznie, z wielką determinacją do osiągnięcia sukcesu.

 

4 wchodzą w 9 rok numerologiczny

Rok 9 to jest przede wszystkim czas podsumowań, porządkowania naszego życia. Kończymy w tym roku wszystko to, co nie było dla nas korzystne, co nam nie służy. Jest to więc doskonały czas, żeby się wyciszyć, pomyśleć o swoim życiu, zrobić bilans i dać sobie czas na przygotowanie się do wejścia w nowy cykl numerologiczny. Warto wykorzystać ten czas na nowe postanowienia, projekty, które zaczniesz wdrażać po zakończeniu tego roku.

Inspiracja z Kart Tarota

Ten rok będzie dla Ciebie Droga czwórko czasem, żeby dokonać takiej uczciwej weryfikacji, czy mój świat zasad, wartości, które stanowią fundament mojego życia jest spójny ze mną? Czy jest prawdziwy? Bądź w tym roku czwórko jak taki audytor, który mówi: sprawdzam. Czy nie naginasz swoich zasad dla kogoś, kto na to nawet nie zasługuje? A czy Ty sama droga czwórko nie zamiatasz czegoś pod dywan, nie unikasz prawdy? Zaplanuj w tym roku droga czwórko swoje odrodzenie mentalne, wyznacz sobie cel, że stworzysz sobie takie zasady w życiu, żeby nic nie odbywało się twoim kosztem, takie zasady, które zaprowadzą Cię do stabilizacji, bezpieczeństwa i ogólnie do spełnienia. Bądź w tym roku czwórko strategiem, który obmyśla plan, jak zrealizować w następnym roku swój cel. I co ważne, wykorzystaj swój intelekt, spryt życiowy, ale nie idź na skróty, po najmniejszej linii oporu, szczególnie jeśli budujesz swoją stabilność materialną i emocjonalną.

 

5 wchodzą w 1 rok numerologiczny

Pierwszy rok numerologiczny to jest przede wszystkim czas nowej energii, przyspieszenia i nowych możliwości, nowych pomysłów i odważnego realizowania swoich celów. To jest czas wdrażania nowych projektów, postanowień, które powstały w poprzednim roku, który był czasem podsumowań. I teraz drogie piątki jest dla Was czas nowego otwarcia, rozpoczęcia nowego cyklu numerologicznego. To dla Was bardzo ważny rok, który warto wykorzystać do aktywnego działania i do tego, żeby mieć otwarty umysł na nowe pomysły. 

Inspiracja z Kart Tarota

 Droga piątko, po zakończonym bilansie, po rozliczeniu się z przeszłością - w tym roku otwierasz się na odrodzenie, na nowe życie. Rozbudzasz się do odrodzonego życia na nowo do nowych inspiracji, pomysłów, projektów. Świetny rok do nawiązywania nowych kontraktów zawodowych. W tym roku droga piątko znajdziesz pomysł na siebie, na swoje życie i zaczniesz odkrywać pokłady swojego potencjału intelektualnego. W tym roku ważny będzie dla Ciebie droga piątko triumf prawdy. Czyli postawisz w tym roku na prawdę w swoim życiu, a wszystko to co nie jest prawdą zostanie skutecznie przez Ciebie wycięte. To będzie dla Ciebie piątko rok bycia w wysokiej samoświadomości.

 

6 wchodzą w 2 rok numerologiczny

Drugi rok numerologiczny to czas odpoczynku, złapania oddechu po intensywnym roku pierwszym. W drugim roku pojawiają się pierwsze owoce tego, co zasialiśmy w poprzednim i czas na odebranie nagrody za to, że działaliśmy z odwagą. To jest też dobry czas na wchodzenie w różne współprace i kooperacje i czas kompromisów w relacjach z innymi ludźmi.  

Inspiracja z Kart Tarota

Droga szóstko, w tym roku dla Ciebie ważne będzie wybranie swojego kierunku, w którym będziesz chciała się rozwijać.  W Twoim życiu mogą nastąpić duże zmiany, które będą głównie opierać się na budowaniu Twojej tożsamości, wartości i zasad, którymi chcesz się kierować.  Być może w tym roku będziesz dokonywać wyboru, który kierunek działania jest spójny z Twoimi, wartościami życiowymi. Możliwe, że zwrócisz się do kogoś, kto jest dla Ciebie autorytetem żeby pomógł  Tobie wskazać Twoją drogę rozwoju i kierunek działań. Energie Kart Tarota mówią też o tym, żeby zastanowić się, czego jeszcze musisz się nauczyć, jakie zdobyć umiejętności, żeby mieć gotowość do wyruszenia po sukces, żeby dojść wybraną drogą do swojego celu.

7 wchodzą w 3 rok numerologiczny

Trzeci rok numerologiczny to jest celebrowanie życia, to jest energia postępu, rozkwitu kobiecości, niesamowitej kreatywności. To jest czas, w którym eksponujecie własne „ja”, czas koncentracji na rozwijaniu swojej kreatywności, na samorozwoju w każdej sferze naszego życia. Jest to rok sprzyjający kontaktom międzyludzkim, budowaniu relacji, ale też czas prosperity w finansach, w realizowaniu swoich ambitnych projektów z sukcesem. Generalnie jest to bardzo lekka i przyjemna energia, z drugiej strony bardzo owocna, jeśli chodzi o zbieranie swoich plonów sukcesów, na które wcześniej pracowałaś.

Inspiracja z Kart Tarota

W tym roku moja Droga siódemko będziesz dosłownie błyszczeć i rozkwitać w swojej kobiecości i stabilności finansowej. Będziesz wręcz czerpać z życia garściami, rozwinie się Twoja kreatywność i nieprzeciętność w zdobywaniu, w kreowaniu i w zarabianiu pieniędzy. W tym roku warto też postawić na rozbudzanie swojej kobiecości, zmysłowości i seksualności. W tym roku droga siódemko zrywasz wszelkiego rodzaju kajdany z lękami, blokadami i wymówkami i wykorzystasz maksymalnie swoją moc do kreowania swojego soczystego życia.

 

8 wchodzą w 4 rok numerologiczny

Czwarty rok numerologiczny jest związany z systematyczną, cierpliwą pracą, z wytrwałym dążeniem do celu. To będzie rok wyjątkowej dbałości o sprawy bezpieczeństwa finansowego. Takie powiedziałabym zakotwiczenie się w sprawach materii. Praca nad własną stabilnością. W kwestiach uczuć to też jest czas budowania stabilnych związków, w oparciu o takie same wartości i cele życiowe i przyjaźń. Rok wymagający zaangażowania i cierpliwości w każdej sferze życiowej, ale dający przy tym dużo satysfakcji.

Inspiracja z Kart Tarota

Droga ósemko w tym roku, podziękujesz sobie za to, że z wybitną solidnością zadbałaś o swoje bezpieczeństwo szeroko pojęcie – o bezpieczeństwo formalno-prawne, finansowe, emocjonalne. Za to, że z takim zaangażowaniem, cierpliwością pomimo dużego zmęczenia – dążyłaś do swojego celu, do budowania swojej stabilności. W tym roku ważne będzie dla Ciebie Droga ósemko stworzenie sobie swoich zasad, według których będziesz osiągać swój cel. Te zasady są właśnie po to, żeby wytrwać w swoim celu. W tym roku warto też wspierać się własnymi doświadczeniami z przeszłości i wiedzą, bo to w połączeniu z systematyczną pracą i cierpliwością będzie Twoją trampoliną do sukcesu.

9 wchodzą w 5 rok numerologiczny

Dziewiątki, 5 rok numerologiczny jest dla Was rokiem ogromnych zmian, niespodzianek i eksperymentów. Na pewno jest rok bardzo dynamiczny i bardzo intensywny. Do jest świetny czas, żeby doświadczać życia, eksperymentować, sprawdzać, co dla nas jest korzystniejsze, co bardziej zbliża nas do spełnienia. Dobry czas na rozwój osobisty, rozwijanie swoich talentów, na podróże. To jest rok, w której ważna będzie dla nas niezależność, wolność i swoboda w działaniu.

Inspiracja z Kart Tarota

Droga dziewiątko los w tym roku wyjątkowo będzie Ci sprzyjał w zmianach. Ale inicjując w tym roku zmiany, zacznij od tego, żeby wyzwolić się całkowicie z tego co nie służy, z takiego zasiedzenia w przeszłości. Ty w tym roku Droga dziewiątko chcesz zakręcić swoim kołem losu, które przyniesie Ci życiowe zmiany. Zastanów się, od czego musisz się uwolnić? Czy od toksycznej relacji, albo sytuacji, która nie daje Ci spełnienia emocjonalnego. I wówczas zacznie się dla Ciebie czas szczęśliwych zmian i korzystnych okazji. Tylko dla Ciebie dziewiątko ważnym zadaniem w tym roku będzie uważność, umiejętność wychwycenia tych szans. I żeby właśnie zauważyć te zmiany trzeba najpierw zakończyć to, co nie służy, uwolnić się ze swojego wewnętrznego smutku i zasiedzenia w przeszłości. W wtedy energia Roku Piątki pozwoli Ci uchwycić szansę na nowe, piękne życie. 

Jeśli masz ochotę na prywatne czytanie z Kart Tarota na Nowy Rok Numerologiczny – zapraszam, napisz do mnie.