Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile

Noworoczne rady z kart Tarota dla każdego znaku zodiaku

Noworoczne rady z kart Tarota dla każdego znaku zodiaku
Wróżbita Mateusz Algiz Wróżbita Mateusz Algiz 2020-12-30 09:24

Początek Nowego Roku to u większości z nas okres planowania przyszłości i tworzenia postanowień, które mają wnieść w nasze życie pozytywną odmianę. Jednak z biegiem czasu często o nich zapominamy i nie doprowadzamy ich do końca – w dużej mierze przez to, że nie są one w pełni dopasowane do naszego trybu życia, potrzeb i obowiązków. Sprawdź, jakie rady na Nowy Rok mają karty Tarota dla Twojego znaku zodiaku

KOZIOROŻEC
Zodiakalne Koziorożce mają przed sobą rok pełen nowych możliwości. Trzeba będzie jednak zadbać o uporządkowanie wielu spraw. Tylko w momencie, kiedy wprowadzisz ład w swojej głowie, będziesz gotowy na to, by wykorzystać stawiane przed Tobą szanse. Pamiętaj też, żeby nie podejmować się wszystkiego, co się pojawi. Twoje wybory powinny być podyktowane nie tylko tym, co jest widoczne na pierwszy rzut oka, ale również tym, co dyktuje Ci serce i intuicja.
 

WODNIK
Przed osobami urodzonymi pod znakiem Wodnika stoi rok pełen tajemnic i niejasności. W tym roku warto poświęcić czas na swój rozwój duchowy. Dzięki temu rozwinie się także Twój dar do głębszego odczuwania i przewidywania. Wiele odpowiedzi na Twoje pytania pojawi się w snach. Zwróć też uwagę na sposób swojego odżywania: na to co jesz, kiedy jesz i w jaki sposób jesz. Zadbaj o to, by Twoje posiłki były zdrowe, spożywane w spokoju i o odpowiednio dobranych porach.
 

RYBY
Osoby spod znaku Ryb powinny podarować sobie w tym roku przede wszystkim solidny wypoczynek. Ciąży na Tobie zbyt wiele obowiązków – obciążone jest Twoje ciało fizyczne, jak i psychika. Udaj się na urlop, podczas którego całkowicie uwolnisz się od tego, z czym borykasz się w pracy i w domu. Pozwól sobie na pełen relaks. Pamiętaj też o tym, aby nie brać na siebie zbyt wielu zobowiązań. Osiągniesz zdecydowanie lepsze wyniki, kiedy skupisz się tylko i wyłącznie na jednym projekcie.
 

BARAN
U zodiakalnych Baranów ten rok będzie czasem totalnych porządków. Chodzi oczywiście o porządki w życiu. Aby wejść w nowy etap, trzeba koniecznie pozamykać stare sprawy. Choć wydawać Ci się może, że pewne sytuacje są już odcięte lub przedawnione – wcale tak nie jest. Musisz przebaczyć w swoim sercu, aby doprowadzić do oczyszczenia i wyzwolić samego siebie. Gdy już to zrobisz, zyskasz odwagę do wprowadzenia przełomowych zmian, które wyjdą Ci na lepsze.
 

BYK
Zodiakalne Byki w tym roku powinny postawić na samorozwój. Oczekuj więcej od siebie, ale także dla siebie. To dobry czas na to, aby podjąć się nauki – podwyższyć swoje kompetencje, nabrać nowych umiejętności. Pomoże Ci to w osiągnięciu wyższego stanowiska. Podwyższaj również swoje standardy życiowe. Pozwól sobie poczuć, że zasługujesz na więcej i śmiało wyciągaj po to rękę. Nie pozwalaj na to, by poczucie wstydu czy niepewności odbierały Ci cokolwiek ważnego i dobrego w życiu.

 

BLIŹNIĘTA
U osób urodzonych pod znakiem Bliźniąt będzie to rok nowych doświadczeń. To, nad czym musisz popracować to przede wszystkim odwaga i realne działanie. Nie czekaj, aż coś dokona się samo. Sam nadawaj rytm pewnym sprawom, aby przyśpieszyć ich pozytywny efekt. Otwórz się na komunikację międzyludzką – potrzeba Ci osoby, której będziesz mógł powierzyć swoje problemy i sukcesy. Poszukuj, znajduj, zauważaj oraz wykorzystuj szanse, które są w Twoim zasięgu.
 

RAK
Osoby urodzone pod znakiem Raka powinny zadbać w tym roku o swoją wytrwałość i determinację. Wyzwania, których się podejmujesz, powinieneś cierpliwie doprowadzać do końca. Nie zatrzymuj się w połowie drogi. Gdy rozpoczynasz działanie w konkretnym celu i nie finalizujesz tego, robisz niepotrzebny bałagan w swoim życiu. Skoncentruj się i przemyśl dokładnie co chcesz osiągnąć. Następnie wytycz ścieżkę do tego pragnienia i podążaj nią w sposób konsekwentny.
 

LEW
Zodiakalne Lwy podczas tego roku będą mogły cieszyć się owocami swojej pracy z zeszłych lat. Solidnie pracowałeś na swoją pozycję, okaż sobie wdzięczność za te dokonania. Staraj się jednak nie spoczywać na laurach – masz jeszcze pragnienia, które również możesz, a nawet powinieneś zmaterializować. Karty Tarota radzą Ci, abyś w tym roku cieszył się ze swoich sukcesów i nagradzał się za nie. Powinieneś nauczyć się także doceniać pracę innych i cieszyć się ich sukcesami.
 

PANNA
Osoby urodzone pod znakiem Panny powinny w tym roku nauczyć się odpuszczania. Otacza Cię sporo negatywnej energii, którą niestety sam do siebie przyciągasz. Musisz uwolnić się od czarnowidztwa – to pozwoli wprowadzić do Twojego życia energię szczęścia i spełnienia. W tym momencie blokujesz ten przepływ. Teraz postaw na odrobinę szaleństwa – zacznij czerpać radość z rozrywki, to również bardzo istotna sfera w życiu. Nie szukaj na siłę zagrożeń tam, gdzie ich nie ma.
 

WAGA
Zodiakalne Wagi – ten rok to dla Was czas na transformację. Musisz usunąć stare schematy, przekonania, a także swoje rutynowe działania. Zmień swój dotychczasowy styl życia, który trzymany jest w zdecydowanie zbyt sztywnych ramach. Musisz postawić na więcej spontaniczności. To wymaga odwagi, ale jest konieczne, abyś na nowo mógł czerpać radość z życia. Poszukaj nowego hobby, któremu poświęcisz odrobinę wolnego czasu w swoim napiętym harmonogramie.
 

SKORPION
U osób spod znaku Skorpiona w tym roku niezbędny będzie odpoczynek. Działasz aktywnie w wielu dziedzinach swojego życia, ale zapominasz o tym, jak ważna jest regeneracja. Na pewno potrzebujesz większej ilości snu. To nie jest przejaw Twojego lenistwa, tylko troska o siebie i swoje otoczenie. Gdy cały czas działasz na pełnych obrotach, nie dając sobie dłuższej chwili na wytchnienie, Twoja wydajność znacznie spada. W swoim intensywnym trybie życia poświęć więcej czasu na zdrowy sen.
 

STRZELEC
Osoby urodzone pod znakiem Strzelca powinny w tym roku w końcu uwolnić swoje prawdziwe ja. Za bardzo skrywasz swoje uczucia, tłumisz w sobie emocje, nie mówisz na głos o swoich potrzebach. Teraz czas to zmienić. Nie bój się zabierać głosu w ważnych dla Ciebie sprawach. Twoja opinia jest ważna i powinna zostać wysłuchana. Jeśli czujesz coś inaczej niż większość, powiedz to na głos. To trudniejsze od łagodnego dostosowywania się, ale czasami trzeba tupnąć nogą.