Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile

Negatywne cechy liczb numerologicznych

Negatywne cechy liczb numerologicznych
dev_Wróżka Agnes dev_Wróżka Agnes 2018-12-14 00:00

Ideałem byłoby, gdyby każdy z nas był jedną liczbą numerologiczną. Istniałaby równowaga i wibracja numerologiczna mogłaby wtedy zgadzać się z wibracją imienia i nazwiska.

Niestety tak nie jest. Nie dość, że reprezentujemy sobą czasami zupełnie sprzeczne liczby numerologiczne, to jeszcze możemy mieć nieprzepracowane sprawy związane z numerologią. Wtedy zarysowują się negatywne cechy poszczególnych jednostek, które chciałabym w tej chwili przybliżyć.

Cechy negatywne, nieprzepracowane

 

Numerologiczna jedynka

Zdarza się, że jej ostry język potrafi w mało dyplomatyczny sposób krytykować czyjeś działanie, co nie daje jej zwolenników. Niestety sama nie potrafi uznać własnych błędów i wad. A w sytuacji kiedy stoi na pozycji przegranej, potrafi „odwrócić kota ogonem”.

Są twarde, zimne i niewrażliwe. Najczęściej nie obchodzą je uczucia innych. Jeśli na ich drodze pojawi się jednostka ambitniejsza stają się jak „człowiek – walec”.

Gdy pojawi się negatywna strona tej wibracji, jedyna pogardza innymi, a swoją inteligencję wykorzystuje do manipulowania innymi. Ta cecha przejawia  zwłaszcza, gdy nie osiąga pozycji odpowiedniej do swoich możliwości.

 

Numerologiczna dwójka

Niewiara we własne siły spowodowane kompleksem niższości. Duże niezdecydowanie i brak wiary w siebie, to przeszkody, aby podjąć się jakiegokolwiek zadania.

Z łatwością dają się wykorzystywać ludziom władczym i bezwzględny. Ich nieśmiałość i nadwrażliwość czynią je bezbronnymi wobec przewagi i napastliwości innych.

Są przeczulone i przewrażliwione na swoim punkcie. Doszukują się zniewagi zawsze tam, gdzie zazwyczaj jej nie ma. Nader szybko obrażają się i hamują swoje emocje, co doprowadza do szybkiego wpadania w przygnębienie.

 

Numerologiczna trójka

Zapał i energia, jaka cechuje trójki, nieprzerobiona pozytywnie, powoduje zbyt dużą frywolność i powierzchowność. W negatywie 3 podąża najkrótszą drogą i daje się zwabić pieniądzom, rozrywkom i luksusowi.

Można też w ich zachowaniu zauważyć prawdziwych mitomanów, którzy szczerze wierzą w swoje kłamstwa.

Są lekkomyślni, próżni i ostentacyjni. Zarozumiała trójka myśli jedynie o własnych przyjemnościach, zaniedbując duchową stronę życia. Kapryśna i pobłażliwa dla samej siebie, sądzi, że wszystko jej wolno.

Trójka w towarzystwie słabych wibracji wywiera często wpływ na słabsze jednostki, manipulując nimi.

 

Numerologiczna czwórka

Pozytywna cecha jaką jest siła woli, może się u czwórki przeobrazić w upór i nieprzejednanie. Konserwatywne myślenie prowadzi w takich sytuacjach do zawężenie horyzontów i do przesadnej surowości w ocenie innych.

Nadmiar powagi może przeobrazić je w osoby nieprzystępne.

Są absolutnie zamknięte na rozterki duchowe. Ich życie koncentruje się jedynie na sprawach materialnych.

Czwórka w pozytywie jest bardzo czuła na krzywdę innych. W negatywie może stać się to aż zacietrzewiona, posuwając się nawet do przemocy, by osiągnąć swój cel.

 

Numerologiczna piątka

Brak cierpliwości jest tym co rozprasza piątki i nie pozwala doprowadzić spraw do końca. Zdarza się, że plony zbierają ci, którzy przychodzą po piątce i zagospodarowują opuszczone pole.

Rozdrażnienie i nadpobudliwość oraz duża napastliwość ściągają na nie problemy towarzyskie. Piątka szybko zapomni o urazach inne liczby niekoniecznie.

Jeśli nie nauczy się trzymać w ryzach, może być osobą gwałtowną, destrukcyjną pozbawioną samokontroli. Sama krytykuje, ale pod swoim adresem nie przyjmuje żadnych zarzutów.

Często jest ofiarą własnej lekkomyślności, która popycha je do działania bez baczenia na konsekwencje.

Kontrola umysłu pomogłaby im uzyskać równowagę psychiczną i emocjonalną.

 

Numerologiczna szóstka

Negatywną cechą jest tendencja przywiązywania się do osób, które bardzo kochają. Wtedy najczęściej przekraczają granice, okazując zazdrość, zaborczość i zachłanność. Osoby zależne od nich traktują jak swoją własność i są zbyt nadopiekuńczy.

Przy negatywnej stronie szóstki dominuje pesymizm. Problemy stają się zazwyczaj nie do rozwiązania. Stają się hipochondrykami i przypisują sobie wszystkie choroby, jakie są im znane.

Często bywają również pasywne i leniwe i doznają zaburzeń emocjonalnych.

Szóstki powinny nauczyć się walczyć z trudnościami rozsądnie i obiektywnie.

 

Numerologiczna siódemka

Nawracające depresje i życie w swoim wyimaginowanym świecie, to negatywna cecha siódemek. Nie umieją przystosować się do rzeczywistości i dlatego uciekają się do wszelkich sposobów samookłamywania się.

Często stają się pesymistami i ponurakami. Mogą też być gburowate, podejrzliwe, zakompleksione i egoistyczne

Niektóre siódemki mają obsesję na punkcie higieny. Boją się zarazków w miejscach publicznych, co przeradza się często w manię.

Chcą czuć się wolne, jednak ich powściągliwość nie pozwoli im wyrwać się z kręgu własnych wad.

 

Numerologiczna ósemka

Ósemki powinny wystrzegać się wszelkie przesady, w każdym tego słowa znaczeniu. Do przesady uparte, nieustępliwy, nie wiedzą co to czułość i współczucie. Ich wymagania i oziębłość, szorstkość i egocentryzm przeobrażają ósemki w tyranów uprzykrzających życie swoim bliskim.

Ambicja osiągania sukcesu, może być maniakalna. Nie wiedzą kiedy się zatrzymać i odpocząć, dlatego często dochodzą do przesady w swojej nadgorliwości.

 

Numerologiczna dziewiątka

W negatywie dziewiątki bywają niecierpliwe, impulsywne, wybuchowe i aroganckie. Reagują gwałtownie, można by powiedzieć, ze specjalnie szukają zwady.  Nie znoszą sprzeciwu i nie umieją 

 wybaczyć błędów, jakie popełniają inni. Fataliści i neurotycy, zawsze w odwrocie, siebie uważają za ofiary losu, a innych obarczają własnymi winami.

Jeśli ulegną egoistycznej postawie, zapłacą za to moralnym uszczerbkiem, który może prowadzić do niezrównoważenia nerwowego.

Nie powinny zapominać, że tak mocno rozwinięta wibracja obliguje do wzniosłych ideałów i nie wolno im ulegać zachwianiom charakteru.