Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
MENUmobilemobile

Kamienie

Minerały dla osób urodzonych w znaku Wagi czyli od 24 IX do 23 X

Facebook-no-circlePodziel się Fb-messengerWyślij
Skontaktuj się z autorem
Agra

Agra

niedostępny
Minerały dla osób urodzonych w znaku Wagi czyli od 24 IX do 23 X
Agra Agra 2016-10-06 00:00

Wagi aby poprawić sobie nastrój i zdrowie powinny używać następujących kamieni.

Szafir pomaga Wadze odnaleźć siebie i lepiej się rozumieć. Daje spokój duszy, koi. Wzmacnia też siłę woli oraz chroni przed fałszywymi ludźmi i niewiernością. Wspomaga w problemach sercowych. Uczy wierności i przywiązania.

Chryzokola uspokaja Wagę, wspomaga w osiągnięciu wewnętrznej harmonii i równowagi, nastraja optymistycznie, uczy radości z życia. Kamień ten jest też bardzo pomocny w sytuacjach stresowych, bo łagodzi lęki. Warto z tym kamieniem medytować, ponieważ ułatwia dostęp do podświadomości.

Kwarc różowy pomaga pozbyć się emocjonalnych problemów, otwiera na miłość, dobrze wpływa na wewnętrzną harmonię. Pomaga też czerpać więcej radości z życia. Wspiera w problemach sercowych, uczy czułości, empatii. Niweluje całkiem lub wybitnie zmniejsza stresy. Uwrażliwia Wagi na piękno i dodaje im twórczych zdolności.

Jaspis dodaje wytrwałości, siły woli i wspiera w osiąganiu celów. Nakłania do działania na rzecz innych. Obdarza energią i fizyczną i psychiczną. Łagodzi spory i waśnie. Wpływa dodatnio na zachowanie wewnętrznej równowagi i harmonii.

Jadeit pomaga w osiąganiu celów i uczy sprawiedliwości. Sprawia, że związki uczuciowe stają się głębsze. Pomaga też w podejmowaniu trafnych decyzji. Dodaje pewności siebie podczas negocjacji i transakcji handlowych.

Turmalin zwłaszcza jego różowa odmiana wpływa na sprawy sercowe Wag. Dodaje głębi i intensywności ich uczuciom. Wpływa na wzmocnienie przyjaźni, dodaje szczęścia w finansach, inspiruje i ułatwia porozumienie. Dodatkowo uczy Wagi cierpliwości i chroni je przed negatywną energią, zazdrością oraz egoizmem.

Akwamaryn uczy Wagi korzystać z intuicji. Pozwala odnaleźć życiową drogę. Wpływa na pogodę ducha, równowagę i moc wewnętrzną. Otwiera na przyjaźń, uczy wierności, ułatwia też wyrażanie uczuć. Sprawia, że marzenia się spełniają.