Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
MENUmobilemobile

Kamienie

Minerały dla osób urodzonych w znaku Ryb czyli urodzonych od 19 II do 20 III

Facebook-no-circlePodziel się Fb-messengerWyślij
Skontaktuj się z autorem
Agra

Agra

niedostępny
Minerały dla osób urodzonych w znaku Ryb czyli urodzonych od 19 II do 20 III
Agra Agra 2017-03-17 00:00

Sprawdź swój minerał Rybko...

Turkus

Wzmacnia i chroni ryby. Wspiera ognisko domowe, ciała subtelne i meridiany. Leczy bezsenność, dodaje intuicji, natchnienia i pewności siebie. Uczy wierności i chroni przed urokiem.

Jadeit

Uczy wyrozumiałości, cierpliwości i wytrwałości. Pomaga w medytacjach, uspokaja, oddala depresje i smutki. Przynosi spokój wewnętrzny, sprzyja równowadze i harmonii.

Koral

Pomaga walczyć z chciwością, zawiścią, depresją, manią prześladowczą. Pomaga w medytacjach, kłopotach w miłości. Dodaje optymizmu i wiary w siebie. Chroni przed opętaniem.

Opal

Leczy depresję, dodaje odwagi, dobrze wpływa na nerwy. Uwrażliwia duchowo, dobrze wpływa na emocje, sprzyja jasnowidzeniu.

Kamień księżycowy

Równoważy stany uczuciowe, redukuje napięcie emocjonalne. Ujawnia fałsz, dodaje szczerości, werwy i animuszu oraz życzliwości. Przynosi zgodę i spokój wewnętrzny. Pomaga przekonać oponentów.

Szafir

Odpręża, wzmacnia umysł, równoważy wszystkie aspekty jaźni, uwalnia napięcia i sprzyja spokojowi umysłu. Zwalcza przy tym melancholię, wzmacnia medytację, chroni przed obmową i dodaje optymizmu.

Akwamaryn

Pobudza uzdrawiające zdolności organizmu, wzmacnia pewność siebie i umiejętność obrony swojego stanowiska. Dobrze wpływa na nerwy, odwagę i sukces inicjatywy.

Ametyst

Leczy i uspokaja umysł. Doskonały kamień do medytacji i oczyszczania. Pobudza wyobraźnię i zdolność wizualizacji.