Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
MENUmobilemobile

Kamienie

Minerały dla osób urodzonych w znaku Panny czyli 24VIII do 23IX

Facebook-no-circlePodziel się Fb-messengerWyślij
Skontaktuj się z autorem
Agra

Agra

niedostępny
Minerały dla osób urodzonych w znaku Panny czyli 24VIII do 23IX
Agra Agra 2016-09-20 00:00

Minerały fascynowały ezoteryków od dawna. Odkryto, że doskonale wpływają na ludzi, ich nastroje, zdrowie. Nie każdy jednak kamień pasuje wszystkim. Metod doboru jest sporo. Można też kamienie dobrać ze względu na znak zodiaku.

Minerały dla wszystkich urodzonych pod znakiem panny czyli od 24 VIII do 23 IX.

Jaspis

Pomaga w niesieniu pomocy innym, wzmaga bezinteresowność, skromność. Wzmacnia zdrowy rozsądek, dodaje energii do życia. Pomaga czerpać siłę z natury. Polecany jest szczególnie osobom osłabionym, bo obdarza energią i fizyczną i psychiczną. Łagodzi spory, pomaga w zrozumieniu innych. Zapewnia równowagę wewnętrzną i harmonię.

Ametyst

Pozwala pogodzić duchowość z fizycznością i umysłowością. Rozwija intuicję, sprzyja metamorfozom, samorealizacji i ułatwia odnajdywanie w sobie ukrytych talentów. Wzmacnia altruizm. Usuwa lęki, sprzyja jasnemu myśleniu. Rozładowuje też napięcia, przezwyciężą smutki, zwalcza nostalgię. Działa ogólnie antydepresyjnie i kojąco. Położony pod poduszką zwalcza koszmary senne. Poprawia koncentrację dlatego więc nadaje się do medytacji.

Lapis Lazuli

Pomaga zaufać intuicji. Otwiera umysł. Zwalcza melancholię. Dodaje silnej woli, inspiruje, poprawia zdolność koncentracji i jasność umysłu. Wzmacnia ciało i umysł.

Cytryn

Uczy racjonalnego myślenia i zaufania do siebie. Łagodzi niepokój i troski, otwiera umysł na nowe doświadczenia i idee, dodaje energii. Zapewnia sukces w przedsięwzięciach. Harmonizuje ciało i duszę. Działa antydepresyjnie.

Karneol

Wzmacnia poczucie bezpieczeństwa i pewności. Pomaga w koncentracji, dostarcza energii witalnej, sprzyja twórczemu myśleniu. Pomaga nieśmiałym wyrażać uczucia.

Tygrysie oko

Wyostrza umysł i racjonalne myślenie. Uczy zaufania do siebie, uspokaja, dodaje otuchy i zwalcza nastroje depresyjne. Chroni przed złym spojrzeniem i daje poczucie bezpieczeństwa. Uczy pozytywnego myślenia, elastyczności i tolerancji. Wnosi w życie radość, pozwala rozsądnie gospodarować majątkiem.

Bursztyn

Wzmacnia zaufanie do życia, odpręża. Przynosi wiele ciepła w myśli i działania. Pomaga pozbyć się lękliwości i nerwowości. Zapewnia powodzenie w przedsięwzięciach. Oczyszcza organizm. Jest pomocny w medytacji, chroni przed złą energią.

Szafir

Otwiera na sprawy duchowe i boskie. Dodaje pewności siebie i wzmaga poczucie wewnętrznego bezpieczeństwa. Uspokaja i daje dobry sen. Wzmacnia siłę woli, chroni przed fałszem, daje pocieszenie w sprawach sercowych.

Sodalit

Uczy wykorzystywać wewnętrzną mądrość i stosować ją w życiu. Dodaje spokoju i wewnętrznego skupienia.