Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
MENUmobilemobile

Kamienie

Minerały dla osób urodzonych w znaku Lwa czyli 23VII do 23VIII

Facebook-no-circlePodziel się Fb-messengerWyślij
Skontaktuj się z autorem
Agra

Agra

niedostępny
Minerały dla osób urodzonych w znaku Lwa czyli 23VII do 23VIII
Agra Agra 2016-08-08 00:00

Od dawna wiadomo, że kamienie wpływają na duszę, ciało, emocje. Pomagają w życiu i wzmacniają charakter. Prostują ścieżki życiowe, a nawet leczą. Indywidualny dobór kamieni nie jest prosty. Różne poradniki podają różne kamienie jako odpowiednie dla danego znaku zodiaku.

Zależy to od znaku ale i od planet oddziałujących na znak w danym czasie. W tym roku do następnych urodzin dla lwa odpowiednie są następujące kamienie.

Kryształ górski

Wpływa na rozwój wewnętrzny, oczyszcza aurę i czakry. Pomaga w osiągnięciu doskonałości. Dodaje energii i wzmacnia energię innych kamieni. Wzmacnia system nerwowy, przywraca równowagę wewnętrzną, uspokaja.

Tygrysie oko

Otwiera umysł i pozwala dostrzec swoje błędy. Chroni przed złym okiem i daje poczucie bezpieczeństwa. Uspokaja, dodaje otuchy i pewności siebie. Zwalcza depresję. Wspomaga w pozytywnym myśleniu. Dodaje elastyczności i tolerancji. Wnosi w życie radość i spełnienie.

Bursztyn

Sprzyja powodzeniu we wszelkich przedsięwzięciach i pomyślnej realizacji planów. Poprawia samopoczucie. Dodaje ciepła. Chroni przed negatywna energią, oczyszcza i aktywizuje. Pomocny bywa w medytacji.

Cytryn

Dodaje ciepła, pewności siebie, energii i wzmacnia indywidualność. Pomaga radzić sobie ze stresem. Koi nerwy. Wzmacnia aurę, zdolności twórcze, harmonizuje ciało i duszę. Dodaje chęci do życia i pomaga zwalczyć depresję. Ułatwia lepsze poznanie swoich słabości, walkę z nimi i wewnętrzne doskonalenie.

Topaz

Wzmacnia wewnętrznie. Uczy czerpania zadowolenia z siebie. Potęguje wspaniałomyślność i serdeczność. Chroni aurę, dodaje sił. Wspomaga samorealizację, zdolności twórcze i artystyczne. Wspomaga w podróży.

Diament

Motywuje do dążenia do doskonałości. Uczy pomagania innym. Pomaga w oświeceniu i uzyskaniu wewnętrznej mądrości. Wzmacnia samoświadomość, oddala zazdrość. Pomaga walczyć ze stresem. Wzmacnia działanie innych kamieni.

Rubin

Otwiera na miłość i na czynienie dobra. Symbolizuje namiętność, gorące i prawdziwe uczucie. Dodaje radości życia. Pozwala myśleć pozytywnie. Zwiększa wrażliwość i chroni przed nieszczęściem.

Granat

Wzmacnia siłę woli, dodaje odwagi. Sprzyja samorealizacji i powodzeniu przedsięwzięć. Dodaje nadziei. Łagodzi przygnębienie, oddala niepowodzenia, ponure nastroje i negatywne myśli. Dodaje namiętności i witalności.