Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile
wp

Miłość w Nowym Roku Numerologicznym

Miłość w Nowym Roku Numerologicznym
Wróżbita Mateusz Algiz Wróżbita Mateusz Algiz 2020-09-25 11:55

Właśnie wchodzimy w energetykę Nowego Roku Numerologicznego 2021. Przez kolejne dwanaście miesięcy kształtować i wpływać na nasze życie będzie wibracja cyfry 5. Daje nam to spory potencjał do różnego rodzaju zmian życiowych. Ten rok niejednokrotnie może nas zaskoczyć! A co będzie działo się w sferze miłości? Oto prognoza uczuciowa dla poszczególnych wibracji na Nowy Rok Numerologiczny

Numerologiczne Jedynki
Dla Jedynek ten rok w sferze uczuciowej może okazać się bardzo szczęśliwy! Ktoś, o kim intensywnie myślicie, do kogo wracacie wspomnieniami, z kim łączą Was refleksyjne sentymenty, może nawiązać z Wami kontakt! Możecie spodziewać się powrotu swojej dawnej wielkiej miłości i wyjaśnienia niedokończonych spraw.
Kobiety z wibracją Jeden w tym roku będą miały bardzo dobre wpływy jeżeli chodzi o macierzyństwo. To dobry czas na życie rodzinne czy też planowanie jej powiększenia. Jeżeli od jakiegoś czasu staracie się o dziecko, w tym roku może się to udać.
Związki partnerskie Jedynek, w których od jakiegoś czasu trwa kryzys, mogą sobie niestety z nim nie poradzić. Ten rok może przynieść zerwanie kontaktów czy też doprowadzić do separacji lub rozwodu.

Numerologiczne Dwójki
Dwójki, które marzą o prawdziwej miłości i głębokim uczuciu – to jest właśnie czas dla Was! W tym roku możecie spotkać osobę, z którą połączy Was uczucie o bardzo głębokim podłożu duchowym. Kiedy ten człowiek stanie na Twojej drodze – poznasz go od razu. Porozumienie dusz pozwoli Wam na zbudowanie trwałej i harmonijnej relacji.
W poszukiwaniu miłości musicie być jednak bardzo uważni, ten rok nie sprzyja wielkim porywom serca i zawieraniu szybkich znajomości. Takie relacje będą wiązały się dla Was ze smutkiem i rozczarowaniem.
W stałych związkach energia nie będzie sprzyjała dobrej komunikacji. To może być okres pełny nieporozumień. Przemilczane problemy będą dawały o sobie znać, a wzajemne pretensje będą wypowiadane na głos. Można spodziewać się wyjazdu partnera lub partnerki, co wpłynie negatywnie na relację.

Numerologiczne Trójki
Trójki w tym roku nie będą zbyt dużej uwagi poświęcać sferze uczuciowej. To rok, w którym ważniejszy będzie rozwój kariery czy zdobywanie finansów.
Trójki, które pozostają w związku partnerskim powinny bardziej przyjrzeć się swojej relacji oraz partnerowi. Oddalenie fizyczne może prowadzić do konsekwencji w postaci zdrady. W waszym związku może pojawić się osoba trzecia, która zaburzy spokój.
W tym roku możecie się także spodziewać nowiny o potomku – choć nie każda Trójka będzie z tej informacji zadowolona.

Numerologiczne Czwórki
Czwórki wejdą w trudny czas jeżeli chodzi o związek. To okres, w którym relacja będzie wystawiona na próbę. Od Waszego działania i zaangażowania zależeć będzie jej przyszłość. Związki, które obecnie przeżywają już kryzys, napotkać mogą na kolejne przeszkody i problemy. Mogą pojawić się także rozmowy o rozstaniu lub rozwodzie, przy czym obie strony będą co do tego zgodne.
Może czekać Was również rozstanie z partnerem spowodowane wyjazdem. Nie broń się przed tym, taka separacja może być bardzo uzdrawiająca dla Twojego związku.
W tym roku Czwórki mogą z ochotą wikłać się w różne romanse. Ogromna potrzeba kochania spowoduje, że Wasze znajomości będą szczęśliwe i intensywne, ale niestety bardzo powierzchowne i krótkie.
 

Numerologiczne Piątki
Dla Piątek szykuje się bardzo szczęśliwy rok w miłości. To właśnie teraz jest czas, aby poznać swoją drugą połówkę i stworzyć poważny związek na stałe. Otwórz się na nowe znajomości, aby nie zmarnować szansy, którą daje Ci ta wibracja. To również idealny czas na zawieranie małżeństwa i zaręczyny. Piątki, które są w związkach mogą spodziewać się oświadczyn.
W związkach, w których działo się do tej pory niekoniecznie dobrze, wejdzie zupełnie nowa energia. To idealny moment, aby odbudować związek, na którym Ci zależy. Rozwiązywanie problemów i dobra komunikacja doprowadzą do ocieplenia stosunków z partnerem.
W tym roku możesz spodziewać się wiadomości o ciąży, co ucieszy nie tylko Ciebie i partnera, ale także najbliższą rodzinę.

Numerologiczne Szóstki
Szóstki powinny rozejrzeć się dokładnie po swoim otoczeniu. Może czekać Cię nowa, szczęśliwa relacja i to z kimś, kogo już znasz. Ktoś, kto gdzieś obok Ciebie jest, intensywnie o Tobie myśli. To idealny moment na zawieranie nowych znajomości – całkowicie „przypadkowo” możesz obudzić w sobie uczucie miłości albo znaleźć przyjaciela na długie lata.
Szóstki, które tworzą już związek, mają bardzo dobry czas na planowanie ślubu. Ten rok może przynieść także informację o ciąży, która będzie pozytywnym zaskoczeniem.
Pary z długoletnim stażem będą mogły cieszyć się odbudowaniem dobrych kontaktów. To czas wspaniałej komunikacji i porozumienia. Wykorzystajcie ten czas na wspólną, pasjonującą podróż.

Numerologiczne Siódemki
Dla Siódemek będzie to niezwykle wymagający czas pod względem uczuć. Konieczne będzie wykazanie się wewnętrznym spokojem i opanowaniem, aby pozytywnie przetrwać ten rok. To rok huśtawki emocjonalnej – czas wielu zmian, od euforycznej miłości, po ciężki kryzys.
W związkach Siódemek może pojawić się uczucie zazdrości, czasami nawet chorobliwej i nieuzasadnionej. Zbyt duża podejrzliwość w stronę partnera może okazać się przyczyną Waszego rozstania. Nie zapominaj dać swojemu partnerowi odpowiedniej swobody i przestrzeni w relacji.
Siódemki, które od dłuższego czasu planują powiększenie rodziny, właśnie w tym roku mogą spełnić swoje pragnienie. Siódemki, które nie planują potomka powinny szczególnie uważać na krótkie relacje, z których może pojawić się wieść o niechcianej ciąży.

Numerologiczne Ósemki
Ósemki w tym roku numerologicznym może spotkać kryzys w długotrwałej relacji. W związkach, w których kryzys trwa już od jakiegoś czasu, mogą pojawić się rozmowy o rozstaniu, separacji lub rozwodzie. To czas, kiedy ciężko będzie Ci zrozumieć potrzeby partnera. Problem z komunikacją jeszcze bardziej pogłębi nierozwiązane wcześniej problemy.
W tym czasie Ósemki, które są singlami mogą spotkać osobę, z którą stworzą stabilną i harmonijną relacje. Będzie to spokojna relacja, która da poczucie bezpieczeństwa, jednak zabraknie tu prawdziwej iskry miłości.
Dla młodych stażem par będzie to idealny moment na większe plany i działania, przykładowo na zamieszkanie razem bądź wspólny zakup mieszkania.

Numerologiczne Dziewiątki
Bardzo intensywny, szalony i spontaniczny rok szykuje się w miłości u Dziewiątek. To czas, w którym będziesz cieszyć się szczególnym powodzeniem u płci przeciwnej. To może przełożyć się na wchodzenie w wiele nowych znajomości. Liczne flirty i romanse, choć bardzo przyjemne, nie będą niosły za sobą żadnych zobowiązań i deklaracji na przyszłość.
Uważaj na to, aby nie angażować się w nowe relacje, może przynieść Ci to rozczarowanie i cierpienie. W tym roku może czekać Cię nieodwzajemnione uczucie.
To będzie dobry moment na podejmowanie przełomowych decyzji – na przykład o odejściu od partnera, z którym związkiem nie przynosi już radości.
Dziewiątki, które pozostają w związku partnerskim, powinny uważać na swój temperament. W tym roku Twoje tajemnice mogą wyjść na jaw.

wp
wp