Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
MENUmobilemobile

Miłość

Miłość
Urszula Urszula 2020-02-18 14:19

Wszyscy chcemy być kochani, mamy pragnienia kochania, bliskości, akceptacji, zauważania. Nikt nie chce być sam. Wielkim szczęściem jest  spotkać tę  jedną  jedyną miłość na całe życie. Ale jednak mało takich szczęściarzy jest na świecie... mówimy o miłości, o szacunku, o wzajemnym przywiązaniu, nie o przymusowym byciu ze sobą... bo kiedyś przysięgaliśmy i zatruwamy sobie teraz życie nawzajem...takich szczęśliwych miłości jest naprawdę mało. 

Dlaczego tak trudno jest nam stworzyć dobry związek, szczery, partnerski, dlaczego trudno spotkać właściwą osobę, która nas zaakceptuje, pokocha....Odpowiedzmy sobie czy kochamy siebie, czy siebie akceptujemy? Czy akceptujemy  swoje np. piegi, krzywe zęby? Rzadkie włosy w mysim kolorze? Mały biust? Krzywe nogi? Czy siebie lubimy? Otóż to! Najpierw trzeba polubić i zaakceptować siebie. Pokochać siebie aby inni pokochali nas, z naszymi "wadami". Taka prawda. Dla biednych czy bogatych, szczęście i miłość wymieniane są na pierwszym miejscu, jeśli chodzi o potrzeby. Każdy pragnie być kochany, zakochany.

Nikt tak naprawdę nie jest w stanie określić definicji miłości. Bo inna jest miłość matczyna, rodzicielska, miłość do rodzeństwa, do  zwierząt, do świata, do drugiej osoby. Miłość uskrzydla i unieszczęśliwia. Bywa tragiczna. Bywa motywująca. Kochać jak to łatwo powiedzieć…..

Kochać - jak to łatwo powiedzieć

Kochać - tylko to więcej nic 

Bo miłość jest niepokojem 

nie zna dnia, który da się powtórzyć. 

 

Nagle świat się mieści w Twoich oczach 

Już nie wiem czy Ciebie znam 

Chwile - kolorowe przeźrocza

więdną, szybko zmienia je czas. ….tak śpiewa artysta tę piosenkę, do pięknych słów A. Tylczyńskiego….. powstało miliony tekstów o miłości, można ułożyć  z  nich wiele  opowiadań, historii…. a każda miłość jest inna, pierwsza, najprawdziwsza, najszczersza… jedna jedyna….

Całe życie poszukujemy miłości. Szczęśliwi ci, którzy akceptują siebie, są sobą, zawsze, czy w makijażu czy bez  makijażu, bez  doklejonych rzęs,  z połamanymi paznokciami,  w zdartych butach., bez pieniędzy....ale mają swoje pasje, swoje  życie, nie udają nikogo innego.  Trudny jest obecny świat bo sztuczny.  Świat instagrama,  Internetu, telefonów… kochani… zauważajmy siebie, rozmawiajmy ze sobą głosem a nie przez klawiaturę…, szanujmy się. Kochajmy.  Dbajmy o relacje, cieszmy się z każdego nowego dnia. Miłości każdemu życzę. Wzajemnej, szczęśliwej, uskrzydlającej.