Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile

Magiczny aster

Magiczny aster
Agra Agra 2019-08-28 15:19

Astry to urocze kwiaty. Występują w wielu gatunkach. Aster gawędka nasz rodzimy gatunek dorasta do 40-80 cm. Ma liliowe, fioletowe  lub białe drobne kwiatki. Astry szlachetne chętnie sadzone w ogrodach cieszą oczy późnym latem i jesienią. Mają one różne kolory i różną budowę kwiatów. W magii używa się  wszystkich gatunków astrów. Kolor kwiatów w tym przypadku nie ma znaczenia.

Kwiaty ułatwiają dochowanie wierności oraz poznanie partnera na całe życie. Kwiaty noszone przy sobie czy to w mieszance czy samodzielnie przyciągają miłość i pomagają zdobyć wymarzonego partnera. Spalanie ziela i kwiatów np. w kadzielnicy oczyszcza z wibracji zagrażających miłości. Dym pomaga też zapewnić szczęście rodzinne. Astry sprzyjają nieśmiałym kobietom i pomagają im otworzyć się na przeżycia intymne. Noszenie astrów pomaga porzucić złe przyzwyczajenia w tym np. nałogi. Pamiętały o tym dawniej mądre kobiety i zaszywały wysuszone płatki np. za podszewką płaszcza męża.

Astry mają też zastosowanie w kosmetyce. Dobrze wpływają na cerę, koją ją i łagodzą jej dolegliwości. Można je dodawać do kąpieli, a wywary używać do przemywania twarzy.