Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile

Lustrzane portale

Lustrzane portale
Wróżbita Jakub Wróżbita Jakub 2019-06-26 15:12

Każdy z nas czasem czuje pewnego rodzaju obecność, osoby bardziej wprawione czesto maja już swoisty radar w głowie na wszelkiego rodzaju byty w swoim otoczeniu. 

 Taka obecność, w wielu przypadkach jest winą „portali”, które siedzą w naszych lustrach. Dlatego stworzyłem swój sposób na zamykanie wszelakich lustrzanych „portali”.

Potrzebujemy:

Misy z wodą, 3 łyżek soli, ząbku czosnku, oraz 2 łyżek octu.

Zapalamy naszą świecę ołtarzową. 

Do misy z wodą dodajemy sól, oraz ocet w podanych ilościach. Mieszamy i pozwalamy im chwilę odpocząć.

Taką mieszanką myjemy nasze lustro, mówiąc:

„ zła i negatywów w tej minucie się pozbywam, ręce moje czyste, duch mój odpoczywa. Wzywając powietrza czystego duchy, widm się pozbywam i dodaje sobie otuchy. Wzywając ducha wodnego, czystego strumienia, oczyszczam to lustro, by pozbyć się brzemienia. Wzywając ognia płomień, nie ujarzmiony. Zamykam portale i ściągam duchów zasłony. Ziemi ducha wzywam, jako ostatniego, by w opiece nas miał i trzymał dom ten od złego. Słowa te nie błahe, lecz słuszne. Spokój duchom wieczny, a mi odpoczynek słuszny.”

Później ząbkiem czosnku, robimy znak „x” na lustrze.

Dziękujemy żywiołom, a po godzinie myjemy lustro już w mniej magiczny sposób, ale jaki skuteczny! Czyli przy użyciu naszego płynu, do powszechnego robienia tych czynności.

 

Mam nadzieje, że mój sposób Wam się przyda kochani.