Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile
wp

Kamienie

Lapis lazuli

Facebook-no-circlePodziel się Fb-messengerWyślij
Skontaktuj się z autorem
Wróżka Malwina

Wróżka Malwina

niedostępny
Lapis lazuli
Wróżka Malwina Wróżka Malwina 2020-06-10 16:58

Od wieków lapis lazuli używany jest jako kamień magiczny i lekarski. Sprzyja pozytywnym relacjom, przyjaźni i harmonii w związkach. Noszony pokazuje nam nasze własne błędy w relacji z partnerem i pomaga nam się z nim dogadać. Warto postawić go w domu w celu zharmonizowania rodziny.

Kamień ten sprzyja osobom rozwijającym się duchowo. Pracuje z naszym umysłem, pomaga nam rozwinąć się duchowo. Najlepiej będzie działał energetycznie, gdy będziemy nosić go przy skórze.

Gdy miewamy sny prorocze lub nie możemy ich dobrze zapamiętać, śpiąc z tym kamieniem będziemy mieli większą łatwość w interpretacji przekazu, ponieważ synchronizuje on kontakt właściciela z przewodnikiem duchowym i naszym trzecim okiem. Przez to również wzmacnia jasnowidzenie.

Pomaga nam on też w życiu codziennym, w stanach depresyjnych, w naszym wewnętrznym niepokoju. Eliminuje negatywne emocje, dodaje odwagi, pozwala lepiej wyrazić siebie.

Zdrowotnie lapis lazuli zwalcza choroby gardła, przynosi ulgę w bólach nieznanego pochodzenia odczytując sytuację w naszym organizmie i lecząc go. W Egipcie używany był przy zwalczaniu gorączki. Leczy nadciśnienie i astmę.

Kamień ten działa pozytywnie na energię w związku, pobudza też energię seksualną. W związku kamień ten synchronizuje to, co mówi serce i umysł. Kładź go często na czakrze trzeciego oka i czakrze serca, ponieważ działa uspokajająco i kojąco. Wzmocni on Twoje pragnienia i będzie prowadził Cię tam, gdzie tego pragniesz, jeśli będziesz pracować z nim w sposób regularny.

Jest to minerał, który w żaden sposób nie czyni krzywdy osobom z otoczenia, a bardzo wspiera nasze życie, żeby było łatwiejsze. Dlatego często nazywany jest potocznie boskim kamieniem.

wp
wp