Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile
wp

Karta Tarota na tydzień 29.11 - 05.12.2021 to Rydwan

Karta Tarota na tydzień 29.11 - 05.12.2021 to Rydwan
Wróżbita Mateusz Algiz Wróżbita Mateusz Algiz 2021-11-29 12:55

Tydzień pod energią karty Rydwan, to tydzień przepełniony pozytywną energią, ale i pożytkowaniem tej energii. To energetyka sukcesów w każdej sferze życiowej. Szybkość, dynamika, postęp, rozwój. Karta związana również z przemieszczaniem – w tym tygodniu nie będziemy zastygać w jednym miejscu. Wiele wyjazdów, możliwa także dłuższa podróż.

W tym tygodniu szczęście będzie nam sprzyjać. To czas, w którym otwierają się nowe możliwości rozwoju. Rydwan mówi o wygranych, o sukcesach. Trzeba jednak pamiętać, że sukces nie przyjdzie sam, nie pojawi się znikąd. Ten sukces będzie wypracowany przez nas samych. Rydwan to podejmowanie inicjatywy i działanie. Choć przy tej energii ciężko będzie nie działać, kiedy motywacja zdecydowanie wzrośnie, a wokół będą pojawiały się kolejne, ciekawe wyzwania.

Dobry czas na wszelkiego rodzaju inwestycje finansowe. Jako, że Rydwan to środek transportu – będzie to dobry czas na zakup nowego auta lub inwestycje związane z tym obecnym. Nie ma się czego obawiać, włożone w tym czasie pieniądze, bardzo szybko się nam zwrócą.

W sferze uczuciowej możliwe nowe, wyjątkowe znajomości. Rydwan może wskazywać na przezwyciężenie gorszego czasu w stałych relacjach, choć zdecydowanie lepsze prognozy wróży singlom, którzy w tym tygodniu mogą wejść w nowy, płomienny romans. Relacje te będą w dużej mierze oparte na namiętności i uniesieniach seksualnych.

W tym tygodniu sporo możemy podróżować. Zwykle będą to podróże krótkie, czeka nas załatwianie wielu spraw, przemieszczanie z punktu A do punktu B. Owocne spotkania, rozmowy i negocjacje. Dobry czas na załatwienie spraw urzędowych. Można także zaplanować ciekawy, weekendowy wyjazd gdzieś dalej.

wp
wp