Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile
wp

Karta Tarota na tydzień 25.10 - 31.10.2021 to Paź Buław

Karta Tarota na tydzień 25.10 - 31.10.2021 to Paź Buław
Wróżbita Mateusz Algiz Wróżbita Mateusz Algiz 2021-10-25 09:55

Paź Buław oznacza młodą osobę, która jest pełna wigoru i ciekawa świata. Karta oznacza niespożytą energię, dużą ruchliwość i ciągły apetyt na życie. Paź Buław cały czas pragnie odkrywać i próbować nowych rzeczy. To energia kreatywności, twórczości, gotowości na wprowadzanie zmian, ale i pozytywnych wiadomości.

Tydzień w energii Pazia Buław na pewno będzie tygodniem aktywnym. Będziemy chętniej podejmować się nowych przedsięwzięć, choć możemy mieć problem z wytrwałością. Jeśli na horyzoncie pojawi się jeszcze coś ciekawszego, nasza uwaga będzie naturalnie skupiała się na nowym wyzwaniu. Wchodząc w energię Pazia Buław nie będziemy w stanie usiedzieć przez dłuższy czas w jednym miejscu.

Może wstąpić w nas energia odwagi i skłonności do ryzyka, dzięki której śmielej postawimy na rozwój. Trzeba tutaj jednak uważać, bo wraz z odwagą i ryzykiem, możemy być też bardziej naiwni. Paź Buław posiada wiele cech dziecka, przez co najpierw będziemy zaczynać działania, a dopiero później mogą nas dopaść refleksje nad ewentualnymi konsekwencjami.

W tym tygodniu istotna będzie także komunikacja. Paź Buław niesie ze sobą energię pozytywnych wiadomości. Możemy więc otrzymać w tym czasie wiadomość na którą czekamy i powinna ona spełnić nasze oczekiwania. Łatwość w nawiązywaniu kontaktów może przełożyć się także na nowe, ciekawe znajomości. W dużej mierze mogą być to znajomości, które ułatwią nam kwestie związane z karierą zawodową i biznesem, choć w tym czasie chętniej będziemy też umawiać się na randki.

wp
wp