Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile
wp

Karta Tarota na tydzień 22.11-28.11.2021 to Trójka Buław

Karta Tarota na tydzień 22.11-28.11.2021 to Trójka Buław
Wróżbita Mateusz Algiz Wróżbita Mateusz Algiz 2021-11-22 14:34

Energia Trójki Buław to marzenia, planowanie i przygotowania. Często jednak w tej karcie kryje się zbyt mała moc sprawcza, brak wiary w to, że marzenia są do osiągnięcia. Mamy tutaj także przemyślenia i tworzenie wizji sytuacji, w której chcielibyśmy się znaleźć. Czasami karta ta wskazuje na szukanie alternatyw dróg do swojego celu.

W tym tygodniu możemy snuć plany dotyczące tego, czego pragniemy. Musimy jednak uważać, by nie pozwolić sobie na to, aby patrzeć na nasze marzenia jako coś co nie jest dla nas dostępne. Często przy Trójce Buław zdarza się tak, że widzi swoje marzenie jakby było poza naszym zasięgiem. Mimo to przemyślenia te, mogą nas pobudzić do działań przygotowawczych, by jednak postawić kroki w celu realizacji naszych zamiarów.

Kiedy napotkamy trudności na pierwszym etapie, Trójka Buław daje nam energię do tego, by szukać dostępnych możliwości i alternatyw rozwiązań, by jednak dany cel osiągnąć. Dlatego jeśli napadną Cię myśli, że Twoje pragnienie jest nieosiągalne, nie pozwól się im rozwijać. Przeciwnie, analizuj swoją sytuację i znajdź inną drogę do swojego marzenia. Jeśli tylko będziesz działać, na pewno ją znajdziesz.

To będzie dobry tydzień na to, by świadomie używać swojej wiedzy, umiejętności i doświadczenia, do budowania tak zwanej „bazy” pod dalsze działania ku konkretnie obranemu celu. Świetny tydzień na to, by tworzyć biznesplan pod nowy interes, o którym myślisz od jakiegoś czasu. Dziel cały proces na poszczególne etapy, tak by bez problemu móc je później realizować i nie popaść w zamieszanie związane z natłokiem zadań do wykonania. Z odwagą i spokojem wdrażaj swoje plany i zamiary w życie.

wp
wp