Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile
wp

Karta Tarota na tydzień 20.09 - 26.09.2021 to Piątka Buław

Karta Tarota na tydzień 20.09 - 26.09.2021 to Piątka Buław
Wróżbita Mateusz Algiz Wróżbita Mateusz Algiz 2021-09-20 10:43

Piątka Buław to bardzo burzliwa energetyka. Przede wszystkim wskazuje na różne formy walki. Zapowiada dużą aktywność, konfliktowość, intensywną wymianę zdań i zaciętą rywalizację. Może wskazywać również na walkę z samym sobą – silną potrzebę zmiany swojego życia, wydostania się z patowej sytuacji. Jako, że jest to karta z żywiołu ognia, daje nam potencjał do tego, by faktycznie to życie zmieniać, a nie tylko myśleć nad zmianą.

W tym tygodniu możemy spodziewać się przede wszystkim tego, że będziemy toczyli walkę. Może to dotyczyć wielu płaszczyzn w naszym życiu. Chcemy coś konkretnego osiągnąć, dlatego podejmujemy rękawice i staramy się dotrzeć do wyznaczonego celu. Ludzie, których napotkamy w tym czasie niekoniecznie będą nam przychylni. Piątka Buław zapowiada głośne rozmowy, zażarte dyskusje, a czasami nawet konkretnie przekrzykiwanie się. Tego jednak należy unikać – przekrzykiwanie nie sprawi, że będziemy słuchani, a wręcz przeciwnie, możemy zostać potraktowani niepoważnie.

Karta ta radzi, by podejmować walkę o to, co nam się należy lub na czym nam zależy. Ważne jednak, byśmy dokładnie przemyśleli swój cel. Piątka Buław daje przyzwolenie, a nawet zachęca do tego, by bronić własnych racji i poglądów. Nie powinniśmy zgadzać się na coś, co jest w kontrze do naszego światopoglądu lub zwyczajnie do nas nie pasuje. Właśnie na tym polu należałoby podjąć walkę, przedstawić inne możliwości i postarać się, żeby udało się je przeforsować.

W dużej mierze energia Piątki Buław będzie objawiała się w naszej sferze zawodowej. To tam możemy toczyć bój o swoje cele. Możemy także rywalizować, brnąć po awans lub inne zaszczyty czy nagrody. U mnie karta ta często wskazuje na walkę z różnego rodzaju instytucjami, urzędami, biurokracją. Takie miejsca, w których naprawdę trzeba zawziąć się w sobie, by udało się załatwić to, na czym nam zależy.

wp
wp