Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile
wp

Karta Tarota na tydzień 18.10-24.10.2021 to Słońce

Karta Tarota na tydzień 18.10-24.10.2021 to Słońce
Wróżbita Mateusz Algiz Wróżbita Mateusz Algiz 2021-10-19 12:06

Piękna energia szykuje się na ten tydzień. Można powiedzieć, że karta Słońce to najszczęśliwsza karta w całej talii Tarota. Nawet w pozycji odwróconej jest wydźwięk jest pozytywny. Słońce mówi o cieple, o radości i pozytywnemu nastawieniu. Zaakceptowanie i pokochanie siebie, patrzenie z optymizmem w przyszłość. Zapowiada dążenie do swoich pragnień, spełnianie marzeń oraz sukcesy. To musi być tydzień cudów.

Słońce przede wszystkim kojarzy się z blaskiem i ciepłem. Znaczy to, że wszelkie negatywne sytuacje w tym tygodniu przestaną nas przytłaczać. Mogą zostać pozytywnie rozstrzygnięte. Wraz ze Słońcem przychodzi energia optymizmu. Skupimy się na pozytywach tego, co jest przy nas obecnie, ale będziemy również optymistycznie spoglądać w przyszłość. Pozytywne nastawienie będzie tu kluczowe. Przy karcie Słońca nie ma mowy o czarnych myślach i wizjach. Słońce rozświetla mrok.

Ten tydzień zapowiada sukcesy praktycznie w każdej sferze naszego życia. Możemy tutaj liczyć na sukcesy w sferze zawodowej – nowe propozycje, awanse, podwyżki, wygrane konkursy. Pojawią się perspektywy na rozwój. Odkrywamy nowe talenty, skupiamy się na swoich pasjach. Słońce może zapowiadać także wejście w nową relację, a w stałych związkach może zapowiadać przezwyciężenie kryzysu, dopełnienie szczęścia – choćby w postaci narodzin potomka. Istotna poprawa zdrowotna, napełnienie pozytywną energią i przypływ sił witalnych.

W tym tygodniu będziemy otwarci na ludzi, na komunikację. Warto pielęgnować przyjaźnie, dbać o kontakty z bliskimi. Słońce daje nam sygnał, byśmy zaczęli czerpać radość z życia. To idealny czas, by wykorzystać swoją kreatywność, potencjały i sięgać po swoje pragnienia. Pamiętajmy też o uśmiechu – to najprostszy sposób na pokazanie pozytywnej energii. Zarażajmy uśmiechem i optymizmem.

wp
wp