Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile
wp

Karta Tarota na tydzień 13.09 - 19.09.2021 to Dwójka Buław

Karta Tarota na tydzień 13.09 - 19.09.2021 to Dwójka Buław
Wróżbita Mateusz Algiz Wróżbita Mateusz Algiz 2021-09-13 15:20

Dwójka Buław niesie ze sobą energetykę wahań, poczucia niepewności. To rozważanie dwóch możliwości, konieczność podejmowania decyzji, ale także umiejętność łączenia ze sobą dwóch różnych ról – nierzadko takich, które są przeciwieństwami. Karta wskazuje na nowe perspektywy w naszym życiu, które mogą wzbudzać lęki i wątpliwości.

Dwójka Buław mówi nam przede wszystkim o konieczności wyboru. W tym tygodniu staniemy przed decyzją i będziemy rozważać dwie możliwości. Możemy czuć się niepewni i niezdecydowani. Niepewność ta będzie brała się ze strachu przed tym, co nowe, co jeszcze nieznane. Może towarzyszyć nam w tym czasie lęk przed wprowadzaniem zmian, pomimo że nasza podświadomość będzie nas do tych zmian bardzo przyciągała. Sam fakt możliwości, które się pojawią i skłonią nas do wyboru, wskazuje na to, że przyszedł czas, by coś zmienić. Decyzja ta tak naprawdę będzie łatwa do podjęcia. Należy tylko dokładnie przeanalizować dwie ścieżki, które się przed nami rozpościerają. Połączmy wewnętrzne przeczucie oraz odrobinę odwagi i wybierzmy opcję, która bardziej nam odpowiada.

Ten tydzień przynieść może również rozterki uczuciowe. Wahania te mogą być wynikiem poczucia niepewności i braku stabilizacji przy obecnym partnerze. Związek, w którym jest coraz więcej znaków zapytania. Dwójka Buław wskazuje na budowanie partnerstwa, ale także na pojawienie się osoby trzeciej, do której możemy poczuć przyciąganie. Branie pod uwagę dwóch osób, pomiędzy którymi trzeba wybrać, z kim chcemy budować relację w przyszłości.

wp
wp