Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile
wp

Karta Tarota na tydzień 11.10 - 17.10.2021 to Paź Mieczy

Karta Tarota na tydzień 11.10 - 17.10.2021 to Paź Mieczy
Wróżbita Mateusz Algiz Wróżbita Mateusz Algiz 2021-10-11 12:18

Paź Mieczy wskazuje przede wszystkim na niezdecydowanie, wahanie, niestabilność. Zwykle wskazuje na młodą osobę, która szuka swojego miejsca na ziemi, celu w życiu. To osoba otwarta na różne światopoglądy. Wysłuchuje i analizuje zdanie innych ludzi, ponieważ w ten sposób szuka własnego zdania na różnego rodzaju tematy. Jest tu jednak zawarty pewien dystans, zablokowanie. Często karta ta może wskazywać na konflikt i obrażanie się.

Wchodząc w energię Pazia Mieczy możemy poczuć w sobie brak stabilizacji, pomieszanie. Możemy nie wiedzieć, czego dokładnie chcemy w obecnym czasie. Przez to będziemy imać się różnych działań, ale większość z nich zostanie tylko dotknięta i pozostawiona. Zdecydowanie możemy mieć w tym tygodniu problem z tym, by kończyć to, co zaczęliśmy. Jednocześnie dzięki takiej postawie, możemy dobrnąć w końcu do tego, czego podświadomie szukamy. To trochę taka metoda prób i błędów, która w efekcie okaże się skuteczna.

Paź Mieczy daje też łatwość do wchodzenia w konflikty, które często powstają z byle powodu. Dodatkowo po takim konflikcie możemy zamykać się w sobie, zrywać kontakt, obrażać się. Choć całe to zamykanie i obrażanie będzie bardziej na pokaz, niż z faktycznego rozczarowania czy bólu. W dużej mierze takie konflikty będą dotyczyły osób nam najbliższych. Warto więc zastanowić się przy okazji tej kary, czy warto wchodzić w to obrażenie i czekać na wyciągnięcie ręki ze strony tej drugiej osoby. Jeśli przeanalizujemy dokładnie sytuację i popracujemy trochę nad sobą, możemy zauważyć, że wyciąganie ręki na zgodę, wcale nie jest aż tak straszne, jak się to może nam wydawać.

Pomimo energii dystansu zawartej w Paziu Mieczy, jest też ta, która mówi o komunikatywności. Możemy dużo rozmawiać z różnymi ludźmi. Będziemy mówić o swoich spostrzeżeniach na dane tematy, ale też wysłuchiwać zdania naszych rozmówców. Paź Mieczy to karta intelektu i błyskotliwości. W towarzystwie możemy ująć swoimi poglądami, wiedzą, ale również trafić w kogoś celną ripostą.

wp
wp