Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile
wp

Karta Tarota na tydzień 10.01 - 16.01.2022 to Kochankowie

Karta Tarota na tydzień 10.01 - 16.01.2022 to Kochankowie
Wróżbita Mateusz Algiz Wróżbita Mateusz Algiz 2022-01-10 16:19

Kochankowie niosą ze sobą dylemat. To rozważanie, niepewność, ale też podatność na pokusy. Obrazowo często przedstawiona jest tutaj para zakochanych, ale pomiędzy nimi, gdzieś w tle, czai się ktoś jeszcze. Biblijny archetyp Adama i Ewy, a pomiędzy nimi wodzący na pokuszenie wąż. W rzeczywistym świecie tym wężem jest zwykle osoba trzecia, która może namieszać w relacji. Tak więc należy wybrać, w co chcemy się zaangażować - w coś, co już znamy i co jest dla nas mimo wszystko ważne, czy też skusi nas coś nowego, nieznanego, czasami zakazanego.

W tym tygodniu możemy borykać się z różnego rodzaju dylematami. Nie muszą one dotyczyć tylko miłości. Karta Kochanków wskazuje na dylematy w wielu sferach życiowych. Mogą pojawić się nowe propozycje zawodowe lub biznesowe, które będziemy rozważać.

Oczywiście Kochankowie wskazują również na partnerstwo. I to partnerstwo będzie ważne pod kątem uczuć, ale również w pracy warto w tym tygodniu postawić na współpracę. Przyniesie ona zdecydowanie lepsze rezultaty, niż gdybyśmy pracowali indywidualnie.

Karta może zwiastować pojawienie się nowej osoby, która bardzo nas zainteresuje. Dobra prognoza dla singli szukających miłości. Wyjdź do ludzi, umów się na randkę, otwórz się na uczucie. Energetyka będzie sprzyjała do tego, by nawiązać ciekawe znajomości z perspektywami na rozwój.

wp
wp