Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile
wp

Karta Tarota na tydzień 06.12-12.12.2021 to Siódemka Kielichów

Karta Tarota na tydzień 06.12-12.12.2021 to Siódemka Kielichów
Wróżbita Mateusz Algiz Wróżbita Mateusz Algiz 2021-12-06 14:18

Siódemka Kielichów zapowiada nam tydzień w energii chaosu, zagubienia. Przed nami wiele nowych opcji i możliwości, jednak okaże się, że jest ich zbyt wiele. Trudności w skupieniu, dekoncentracja. Fantazjowanie, życie w iluzji. Zabraknie nam konkretności, nasza energia będzie zbyt rozproszona.

Ten tydzień może nas przytłoczyć ilością bodźców. Zbyt wiele będzie działo się wokół nas. Możemy mieć przed sobą wybory, których nie będziemy w stanie podjąć. Zbyt duża ilość opcji będzie rozpraszająca. Trzeba będzie uważać na to, by nie podejmować zbyt wielu przedsięwzięć naraz. To łapanie kilku srok za ogon, co nie przyniesie żadnego efektu. Możemy nie wiedzieć, w co najpierw włożyć ręce.

W związku z wieloma możliwościami do wyboru, możemy poczuć się zagubieni. Będziemy rozpraszani, ciężko będzie utrzymać koncentrację. Brak skupienia będzie utrudniał pracę lub naukę. Dodatkowo możemy uciec w sferę fantazji. Sami możemy stwarzać sobie w głowie kolejne możliwości, które będą mocno oderwane od rzeczywistości. Możemy snuć plany, które nie będą możliwe do zrealizowania.

wp
wp