Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile

Karta dnia na dziś

Karta dnia na dziś
Katarzyna Katja Katarzyna Katja 2020-11-25 16:08

6 MIECZY (talia R. Waite)

Kartą dnia, którą dziś wylosowałam jest 6 Mieczy. Jak dla mnie jest to neutralna karta w odbiorze z lekką nutką zadumy. Widzimy na niej kobietę z dzieckiem siedzącą w łodzi, są skuleni a ich głowy skierowane ku podłożu. Za nimi stoi młody mężczyzna, który odbija od brzegu i przymierza się do sterowania tą łodzią. Na jej przodzie jest wbite 6 Mieczy. Woda jest spokojna; nie wzburzona.

Dzisiejszy dzień może być dla niektórych odczuwalny w cięższej atmosferze, ale plus jest taki, że to z czym się borykamy nie będzie już dalej na nas ciążyć. Dosłownie jak na przedstawionej karcie; odbijamy od brzegu i ruszamy przed siebie. Jest to zapowiedź i zachęta do zrobienia przez nas pierwszego kroku do uporania się z problemami. Proszę zwrócić uwagę, że Mieczy wbite z przodu łodzi wcale nie sprawiają, że ona tonie. Absolutnie nie. Tak samo jest z naszymi zmartwieniami – możemy nad nimi zapanować i się z nimi uporać.

Jeśli między nami a kimś doszło do kłótni – karta może zwiastować dalsze milczenie. Nie z powodu  obrazy i zakończenia znajomości, nie. Jak najbardziej jest szansa na ponowne nawiązanie kontaktu ale to potrwa i nie będzie takie łatwe.

Gdy w dniu dzisiejszym planujemy jakiś wyjazd – przeciągnie się w czasie.

Nie podejmujmy gwałtownych i nieprzemyślanych kroków. Jeśli sprawa tego wymaga, dajmy sobie tyle czasu ile potrzebujemy.

Pamiętajmy, że nic nie jest z góry przesądzone i to my sterujemy swoim losem – jak ten mężczyzna na łodzi.