Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile

Karta dnia na dziś

Karta dnia na dziś
Katarzyna Katja Katarzyna Katja 2020-11-24 09:32

GŁUPIEC (talia R. Waite)

Kartą dnia, którą wylosowałam na dzień dzisiejszy jest karta Głupca. Karta o znaczeniu mocno neutralnym, z lekko pozytywnym przesłaniem.

Na obrazie przedstawiony jest młodzieniec w kwietnych szatach, który trzyma w swojej lewej dłoni kwiat a na prawej ręce wspiera kij z tobołkiem podróżnym. Przemierza skalisty, górski teren; na niebie nie widać ani jednej chmurki i słońce świeci bardzo jasno. Głupcowi towarzyszy pies.

W dniu dzisiejszym powinniśmy w swoich działaniach pozwolić sobie na odrobinę luzu i spontaniczności...nawet powiem śmiało – beztroski. Czasem danie sobie przyzwolenia na takie podejście do spraw może być korzystne. A co jeśli zboczysz z codziennej utartej ścieżki w swoim myśleniu, postępowaniu? Wiadomo; to co masz już sprawdzone i przetestowane uważasz za bezpieczne. Ale czy zadałeś sobie kiedyś pytanie „A może by tak spróbować nieco inaczej…?”.

Taki właśnie jest nasz karciany Głupiec. Ufa sobie, otoczeniu, idzie na ślepo przed siebie. Oczywistym jest, że takie zachowanie może być odbierane jako nieodpowiedzialne ale rozważ jego postawę – bo w tym szaleństwie może być metoda na radzenie sobie z problemami.

Dziś będzie dobry dzień na pozwolenie sobie na małe przyjemności, zadbanie o swoje „wewnętrzne dziecko”. To również dobry moment na danie upustu swojej ciekawości – możliwe, że dziś odkryjemy coś, na co nigdy nie zwracaliśmy uwagi.

Pamiętajmy jednak o zdrowym rozsądku – zawsze. Nie pozwalajmy sobie i innym na lekkomyślne zachowania, totalną głupotę oraz zachowania przez które można narazić swoje lub czyjeś życie i zdrowie. Nie podejmuj niepotrzebnego i nieodpowiedzialnego ryzyka. Bądź Głupcem przez duże G.