Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
MENUmobilemobile

Karmiczna miłość

Karmiczna miłość
Wróżka Eliza Wróżka Eliza 2019-09-10 15:22

Miłość karmiczna jest  odwzajemniona, ale często burzliwa pełna emocji i często bólu i przeszkód życiowych. Jest to miłość  z przeznaczenia  i taka miłość pragnie spełnienia, w każdym wcieleniu.

Spotkanie karmicznej miłości wskazuje także analiza dat urodzenia. Analiza cech  takiej pary pokazuję, że pasują do siebie idealnie i energia przyciągania jest wręcz magiczna. Karmiczna osoba potrafi spowodować, że nasze serce płonie i wyrzuca najbardziej skrywane emocje. Pragniemy spełnienia i dopełnienia się z tym partnerem. Często czujemy się niesamowicie komfortowo, w jego towarzystwie i mamy wrażenie nieustanne jakbyśmy znali się. W oczach partnera dostrzegamy blask i energię jego czujemy nawet po latach. Sam dotyk niejednokrotnie powoduje dreszcze i stan ekstazy. Sama obecność partnera koi naszą duszę, zaś  jego brak powoduje poczucie straty i ból. Jedynie należy pokonać przeszkody, które w innym wcieleniu spowodowały rozstanie i dopełnić przeznaczenie.

Dusze karmiczne szukają się czasem wiekami...

 Uczuciem osamotnienia będąc nawet w związku stałym z innym partnerem. Nieuzasadnione poczucie straty, tęsknoty i ciągłej pustki. Ciągłe czekanie na kogoś i ból  którego nie potrafimy wyjaśnić. Nasza dusza cierpi i nawet wszelkie dobra świata, jak pieniądze, powodzenie nie daję jej pełni  szczęścia. Ona nadal czeka...                                                                                                                                    

 A gdy już  spotkamy  może ona zmienić całkowicie nasze obecne życie i odwrócić świat do góry nogami. Nawet będąc w związku możemy, porzucić partnera i  siła połączenia się z duszą karmiczna będzie silniejsza. Za wszelką cenę będziemy chcieli zatrzymać tą osobę i dopełnić się. Emocje będą wybucham i siłą, nad którą trudno zapanować. Miesza siłę z bezsilnością, strach z nadzieją, porządek i rozsądek. A wszystko po to, aby dusze w triumfie nad czasem i przestrzenią stały się jednością. Będzie towarzyszył nam strach  i niepewność przed ewentualną stratą tego na co tak długo czekaliśmy.

Pocałunek dusz, które czekają na siebie i w końcu mają okazję spotkać się będzie czymś niewygodnie emocjonalnym. Będziesz czuć energię kosmiczną, która wypełni całe ciało twe i totalnie stracisz kontrolę. Nie będzie to zwyczajny pocałunek. .. Tak samo sex nie będzie zwyczajny, lecz to będzie taniec rozkoszy i symbioza totalna ciała i ducha.

Nie każdemu jest pisane spotkanie karmicznej miłości i wszystko jest zależne od tego na jakim poziomie rozwoju duchowym jesteśmy i wszechświata. Czy jesteśmy gotowi wybaczyć i w spokoju na nowo połączyć duszę swe pozwolić dopełnić się miłości, która została utracona kiedyś.  Jedno jest pewne, iż spotkanie karmicznej osoby daję spokój,  szczęście i poczucie dopełnienia i Miłość ponad wszystko. Jest to wielkie szczęście...

 

,, Dusza które czynni nas dobrym i szczęśliwym i wyzwala w nas najlepsze cechy, nie musi być doskonała dla wszystkich, ale zawsze będzie doskonała i spełnieniem marzeń dla nas”.