Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile
wp

Kamienie

Kamień śnienia

Facebook-no-circlePodziel się Fb-messengerWyślij
Skontaktuj się z autorem
Wróżka Malwina

Wróżka Malwina

niedostępny
Kamień śnienia
Wróżka Malwina Wróżka Malwina 2020-06-09 14:34

Jadeit wykorzystywany przez osoby zajmujące się ezoteryką oraz doceniany przez tych którzy kochają magię i nie tylko.

Majowie doceniali jego każdy okruszek, nazywając go kamieniem władzy, długowieczności, płodności, mądrości i równowagi.

Jednym z najpopularniejszych zastosowań jadeitu są kuracje.

Kuracje jadeitem:

Bóle kręgosłupa, bioder, korzonki, kolki nerkowe

  • Przy kolkach nerkowych, bólach kręgosłupa, bioder, korzonkach, kładzie się małe kawałki jadeitu (lub koraliki czy figurki jadeitowe) na chore miejsca oraz na splot słoneczny, aby wzmocnić i przyspieszyć jego działanie. Kawałki jadeitu można też (w razie bólów krzyża i korzonków) wszyć w pasek materiału i nosić cały dzień bezpośrednio na ciele. 
  • Pomaga w gojeniu się ran pooperacyjnych
  • Silnych skórczach np. miesiączce
  • Zespole niespokojnych nóg
  • Mężczyzną jest pomocny w kłopotach z jądrami i płodnością

Kuracje wzmacniające:

* Przy ogólnym osłabieniu organizmu należy jadeit położyć pod kością ogonową albo w okolicach pępka.

Leczenie z niepłodności:

* W przypadku niepłodności zaleca się noszenie jadeitu przez cały dzień na drugim czakramie - pod pępkiem (powyżej wzgórka łonowego). Kawałki kamienia lub koraliki można przyszyć do materiału tak, aby kamień dotykał skóry. Można też go przykleić plastrem, aby się nie zsuwał. Kiedy ciąża stanie się faktem - nie rezygnujmy z jadeitu, ponieważ sprawia, że przyszła matka staje się spokojniejsza. Jadeit łagodzi też bóle porodowe.

Leczenie z migreny:

* Jadeit jest nieocenionym lekiem przeciwko migrenie, uśmierzając ból i łagodząc jej przebieg. Należy przyłożyć kawałek jadeitu (wymytego pod bieżącą wodą) na środku czoła i wczuwać się w jego wibrację i barwę - a ból odpłynie.

Leczenie z grypy:

* Jadeit poprawia też pracę systemu immunologicznego, a tym samym wzmacnia odporność. Podczas infekcji wirusowych czy też grypy - łagodzi przebieg choroby pomagając pozbyć się wirusów. 

Na złagodzenie skutków grypy polecam położyć 7 małych kamyków jadeitu na 7 miejsc energii (siedem czakr) układając się wygodnie w pozycji leżącej. Okolica kości ogonowej, pod pępkiem, na splocie słonecznym, na klatce piersiowej pośrodku, w okolicach serca, u podstawy szyi, na środku czoła, oraz na czubku głowy. Leżymy - czerpiąc energię z jadeitów ułożonych w ośrodkach energii i już po 25 minutach kondycja nasza powinna ulec poprawie. Po skończonym zabiegu - myjemy kamienie pod bieżącą wodą, a potem dokładnie suszymy.

Medycyna chińska uznaje, że dzięki swojej energii jadeit niweluje stres oraz negatywne emocje, usprawnia wydalanie toksyn czy spowalnia proces starzenia.

Kolor zielony powszechnie wykorzystuje się do przyciągnięcia bogactwa, poprawy prosperity.

Tutaj też możemy liczyć na przychylność mając kamyczek w portfelu przy sobie, zapobiegnie naszym chwilowym bezmyślnym wydatkom pod tzw. ciśnieniem.

Myślę że przy tak dużym spektrum przydatności Jadeitu można śmiało spróbować jego działania na samym sobie. W dzisiejszych trudnych czasach mimo rozwoju cywilizacyjnego nie został on zapomniany.

wp
wp